Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt már GREEN DAY koncerte...

Ki volt már GREEN DAY koncerten? Hol érdemes jegyet szerezni? Milyen volt? 14 évest be engednek? Bécsbe mikor jönnek újra? Valaki megy majd nyáron gd koncertre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én! Apukám vette egy nyíregyházi utazási irodában (ott lakom), és ugyanannyi volt, mint neten. :) HATTTTTTAAAALLLMASSS volt, így röviden. Végigordítottam az egészet. Szinte jobbak élőben, mint stúdióban, és teljesen más, mint egy youtube-felvétel (pl. Billie-nek is más a hangja, de fantasztikus :D) Én 14 voltam akkor, senki sem kérdezte, hány éves vagy, szerintem kb. 5 éves gyerekek is voltak :D Nem tudom, mikor jönnek újra, most kisebb szünet következik, ezt mondta Billie Joe, persze még előtte ausztrál turné. Esetleg lehet ilyen 20évesaDookie-turné... Vagy pedig a következő stúdióalbumuk után, ha nem csinálnak turnét, akkor talán már idén megkapjuk :). Én biztos, hogy megyek, és remélem, el tudok még cipelni jó pár embert. ;)
2014. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam istneni volt, majdnem teljesen elöl álltam, ketten mentünk egy haverommal, 15 és 16 évesek voltunk, de gyerekek is voltak...Nagyon jók voltak, Brutal Love-ot végigsírtam:')

Nem jönnek egyhamar újra sajnos...

2014. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint sokan mások, én is a tavaly májusi koncerten voltam az egyik haverommal , mindketten 17 évesek voltunk és beengedtek minden szarakodás nélkül. A koncert meg fejelhetetlen volt:)

Sajnálatosan néhány évig szünetet fognak tartani , nincs esély szerintem arra hogy újra jöjjenek a közeljövőben. 2014 első felére még vannak koncertek kiírva , de nem errefelé.

2014. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én! 13 évesen voltam szintén tavaly májusba és eszméletlen jó volt. :D én netről rendeltem a jegyeket :)
2014. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!