Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két blogról? Az első Larry-s, míg a második egy vámpíros.

Figyelt kérdés

Én írom ezeket a blogokat. Kérlek írjatok róla véleményt hogy mivel tudnám élvezetesebbé tenni őket. Még elég kezdő vagyok, ezek az első blogjaim. Építő kritikát elfogadok.

Larry-s: [link]

Vámpíros: [link]



2014. jún. 14. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
El sem olvasom, nem szükséges. Valami értelmes dologról nem tudnál írni? És hova lett a blog eredeti értelme? Olvasnak ma még az emberek blogokat?
2014. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentáló! Én olyanokat kérdeztem meg akiket érdekelnek az ilyen blogok. Kérlek csak olyan kérdésbe szólj bele a jövőben, amiben értelmes választ tudsz adni a kérdésre. A felesleges kommenteket meg hát ki szereti? :D
2014. jún. 14. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem a felesleges kommenteket. A blogod meg hányadék.
2014. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm! Tudod, nem ismerlek de igazán szánalmas vagy hogy egy olyan ember blogját szidalmazod akit még csak nem is ismersz. Nem tudom hogy te írsz, vagy sem, de ha írsz is, én nem fikáznám le. Akkor te miért teszed? A következő mondat pedig a normális embereknek szól: Kérlek írjatok építő kritikákat és véleményeket a blogomról. Itt a Larry sipperekre is ugyan úgy gondolok mint vámpír rajongókra. Kérlek írjatok véleményt. Köszönöm! :)
2014. jún. 14. 21:43
 5/11 walaakíí ***** válasza:
15%

A 2.szerintem tok joo :D nem vagyok hive az ilyen blogoknak de ez kifejezetten jo:D az1.nem olvastam meg:o

Es folytasd !!!c:

Az elozokkrl meg ne foglalkozz az bant masr aki magaval nincs megelegede:)

2014. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat! Igazad van,nem kell velük foglalkozni! ;)
2014. jún. 15. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező. Mit gondoltok erről a két blogról? Ez nem a te kérdésed? Ha nem, akkor szólj a modinak, hogy valaki visszaél a regisztrációddal. Ha a negatív véleményre nem vagy kíváncsi, akkor ne kérdezd meg milyen.

Az, hogy valakinek ez tetszik, annak a jele, hogy igénytelen, műveletlen, buta ember.


A blog, azaz internetes online napló eredetileg saját napi élmények - örömök, bánatok - megosztására jött létre. Egyes körökben divat lett az ilyen színvonal- és ötlettelen sztorik írogatása. Értelemmel bíró ember ezekre nem kíváncsi.

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vettem magamnak a fáradtságot, elolvastam. Nem kellett volna. Botrányosan rossz. Nem baj. Írd, ha neked ez örömet jelent, csak ne várj elismerést érte. Szánalmas.
2014. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 walaakíí ***** válasza:

Lattam a blogon az uj fejezetet es koszonom <3

Amiit hozza irtal(:

Es ne foglalkozz ezekkel...semmi ertelme h elrontsd a kedved..(:

Es temyleg folytasd mert jo c: <3

2014. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm walaakíí a biztató szavakat! A többiek meg nem érdekelnek akik csak fikázni tudnak!
2014. jún. 16. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!