Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felvételi egy erősebb iskolába...

Felvételi egy erősebb iskolába. Na de így?

Figyelt kérdés
Jövőre nyolcadikos leszek, és ugye ez az év is beleszámít a felvételibe. Kiszemeltem egy erős iskolát (Török Ignác Gimnázium), csakhogy nem úgy sült ez az év, ahogy gondoltam. A matekom hármas lett, a többi négyes-ötös. Nagyon félek attól, hogyha ezt jövőre kijavítom (hármast négyesre, négyest ötösre), akkor sem vesznek fel az idei hármas miatt. Nem beképzeltségből, de tudom, hogy értem. Az összes dogám olyan hülyeségeken múlott, mint egy mínusz/pluszjel. Tanárnő is megmondta, hogy tudnám négyes-ötösre is. Csakhogy figyelmetlen voltam, és nem tanultam semmit. Szerintetek, ha tényleg sikerül javítanom, hármas nélkül, nagyjából ötösökkel zárnom a jövő félévet akkor bekerülhetek egy erős iskolába? Járt már valaki így?

2014. jún. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen ismételsz, akkor sikerül kijavítanod, de ezt te is tudod.
2014. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy erős suliba jelentkeztem. A hetedikem jó volt,de fizikából az évvégim 3-mas lett, a többi mind ötös. Nyolcadikban pöcre ötös voltam, fizikából négyes, és nem vettek fel.
2014. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért tudósnak nem mennék el, nyilván, és nyilván nem vagyok a legjobb tanuló. Amit tudok az annyi, hogy matekból még életemben nem voltam hármas, mert értettem. Csak a lustaság, kapkodás, izgulás. Szóval, ha jövő évet kijavítom akkor annak ellenére, hogy idén nem volt túl fényes a bizonyítvány, van egy kis esélyem? Gyakorlásról szólva, az eddigi létező összes felvételi lapot letöltöm és megcsinálgatom itthon.

2.: Miért? De azért sikerült valahová, nem? :( Sajnálom. :(

2014. jún. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!