Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 7. Osztályos vagyok és ugye...

Kuntakintekitekinte kérdése:

7. Osztályos vagyok és ugye jövőre felvételi. Tudom hogy mi szeretnék lenni ilyen vadgazdálkodási technikus féleség. Csak azt nem tudom hogy pl. Milyen átlag kell hogy felvegyenek egy ilyen iskolába? Aki tud segíteni annak megköszönném.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem erdő,vagy erdészeti esetleg?Inkább arra felé keresgélj!Az viszont jó,hogy tudod mi akarsz lenni,mert ezek szerint érdekel is és nem fog nehezedre esni se a tanulás se majd a meló!Én híradásipari mérnök szerettem volna lenni,mert egész gyerekorom óta ez érdekelt,fel is vettek volna a középsuliba,csak hát az orvosi elhasaltam,mert kiderült,hogy színtévesztő vagyok!Ez kihatott az egész életemre.Csak nyűglődtem az iskolákban,így nem az lettem ami szerettem volna lenni,hanem még jobb,ugyanis a lehetőségeket kerestem,hogy miben van pénz.Ez volt az építőipar!24 évesen már építőipari fővállalkozó voltam.A híradás ipar,a bütykörészés,megmaradt hobbinak.
2014. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de tudod nekem az a bajom hogy hogy a vadászati része jobban tetszik mint az erdész de az se rossz. Csak ugye elhülyéskedtem az évet de az átlag az 4,2 - 4,3 között lesz csak nemtudom milyen átlag kell hogy felvegyenek
2014. ápr. 25. 15:41
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan suliba ahol oktatnak ilyen dolgokat : D
2014. ápr. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!