Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hová érdemes...

Anonymus :D kérdése:

Szerintetek hová érdemes feltölteni fanfiction fordításokat, hogy minden érdeklődő rátaláljon? Persze magyar megosztóra gondolok.

Figyelt kérdés
Fordítottam pár fanfictiont (amatőr színten), mivel né magam keretem magyarul is, de nem találtam. Hová lenne érdemes feltölteni? Szeretném ha mindneki, aki hasonló cipőben jár mint én, rátalálna, és nem lenne "eldugott" (mint mondjuk egy blog).

2014. jún. 18. 00:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Huh, de siettem...

*mivel én magam kerestem

*mindenki

2014. jún. 18. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld mg a facebook-ot,meg ugye az ilyeneket./ezzel gondolok pl Twitter,Iwiw/

Van,aki itt reklámozza,mert ugye itt is sokan keresgélnek az ilyenek után. Vagy ott vannak azok a regisztrációs,népszerű játékok,mint a Csábításból Jeles/persze,ha lány vagy/ ;)

2014. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2014. jún. 18. 13:28
 4/5 anonim válasza:
2014. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fanfic.netre.


De ugye az eredeti szerző tud róla? Elvégre ez az ő szellemi tulajdona (is, meg az eredeti szerzőé is)

2014. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!