Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gondolkozom azon, hogy írnék...

~J.N.B.A kérdése:

Gondolkozom azon, hogy írnék egy fanfiction-t, Harry Styles-szal a főszerepben, de előtte még érdekelne pár vélemény, hogy érdemes lenne-e folytatnom. (Eddig még csak az első fejezet van kész. ) Érdekelne valakit? Lenne kedvetek elolvasni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám, és segítenék is benne, ha lenne rá szükség!:)
2013. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valódi emberekről nem írunk kitalált történeteket! Csak karakterekről lehet.
2013. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1D-s történetet akarsz írni, akkor nagyon jónak kell lennie mind a történetednek, mind az írás stílusodnak, mert 1D-s blogokból annyi van már, mint égen a csillag.
2013. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát foglamam sincs, hogy milyen az írásstílusom, ugyanis ez lenne az első ezzel foglalkozó blogom. :)
2013. júl. 24. 17:46
 5/8 anonim válasza:
Vágj bele ! De aztán kérem a linket ! :)
2013. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irj , de ne olyan szokasos legyen , hogy neki megy meg ilyesmi , de akkor nekem is kell a link !!!! :DD
2013. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
NEEEEE! NEEEE! NEM AKAROK MÉG EGY HÜLYE, SABLONOS 1D FICET NEEEM!
2013. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

minden második blog 1D-s. a tiéd is elvesznek közöttük, ráadásul ha kezdő vagy, olyan lennél ott, mint hangya a réten: nem látná meg a blogodat senki. (Bár ezek az 1D rajongóknak minden jó...)


írj inkább egyedi sztorit, azt jobban is értékelik, meg ha valami célod is van az írással, akkor a One Direction fanfiction nem segít... SZERINTEM


Szóval, engem nem érdekelne - az volt a kérdés ugyebár, hogy érdekelne-e valakit.

2013. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!