Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van -e itt olyan 18-20 éves...

Van -e itt olyan 18-20 éves ember (nem fontos, hogy fiú -e vagy lány), aki szeretne elmenni júliusban a mezőtúri East Fest fesztiválra, de nincs hozzá társasága?

Figyelt kérdés

Mi négyen szerettünk volna elmenni a cimborákkal, de kettejüknek sajnos le kellett mondaniuk, úgyhogy ketten maradtunk. Nem szívesen hagynánk ki, de csak ketten nem olyan jó buli elmenni, szóval ha esetleg valaki szívesen csapódna hozzánk, azt örömmel látjuk. :)

20 éves fiúk vagyunk mindketten.



2014. jún. 24. 11:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám hogy nincs igazán aki ki szeretne velem menni ilyen zenés helyekre. Én például a Dürerbe mennék most 18.-án, de egyedül nem lenne buli a dolog. Az East Fest fesztivált meg még meggondolom mert nem lenne rossz. Ha dondoljátok írjatok akár privátban is. 20L :)
2014. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2014. júl. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!