Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Budapest Parkban szigorú...

A Budapest Parkban szigorú ellenőrzések vannak? FONTOSSSSSS!

Figyelt kérdés

koncert lesz és 26.ig 1000 ft a jegy és addig el kellene dönteni hogy meg vegyük-e vagy sem... az a baj hogy 16 évesek vagyunk és szülői felügyelettel nem mehetünk be... elvileg eléggé idősebbnek nézünk ki mint amik vagyunk (engem le 22-23ztak...) be engednének minket, vagy mindenkitől elkérik a személyit meg ezek???

vagy ott biztos lennének jó arcok akik segítenének nekünk bejutni mint az őseink vagy ilyesmi...


na? mit tudtok róla? tapasztalatok?



2014. jún. 24. 12:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ui.: BE AKAROK MENNI! DDD:
2014. jún. 24. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megkérdezni a szülőt hogy bevisz e aztán mehet a dolgára? Ám biztos lesz valaki aki bevisz titeket mint "szülő" (fizettek neki 1-2 ezret, vagy ha jófej akkor ingyen) Arra meg ne építs hogy " jajj idősnek nézek ki" 14 évesen már kiadták a cigit meg mindent de mikor 22 lettem elkérik a személyit(pedig még öregebbnek néztem ki). Emberfüggő hogy ki kitől kéri el.
2014. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és igazolást nem kérnek arról hogy tényleg a szülőm-e??
2014. jún. 24. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég szigorúan ellenőriznek. De emlékeim szerint nem szülővel kell menni, csak legyen 18 év feletti, csak van valamelyikőtöknek egy nagykorú tesója...? Csak aztán bent ne májerkodjatok, mert akkor azt is előveszik, akivel mentetek.
2014. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most akkor szülővel vagy csak 18 felülivel lehet bemenni??? nem mindegy
2014. jún. 25. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

a parkos jegyemen a következők állnak:

A BELÉPÉSI KORHATÁR 18 ÉV!

Kiskorúak CSAK szülői kísérettel látogathatják a PARK-ot.


Holnap megyek 'a terepre'. :D De én elmúltam 18.

2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!