Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az gáz ha hobbiként novellákat...

Az gáz ha hobbiként novellákat/regényeket írok? 24/F

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, már miért lenne az? :)

Én 30 leszek és örülnék ha legalább egy fél ötletem lenne, amit megérne papírra vetni :)

2014. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak amikor mindenki motorozik, küzdősportol, vagy verseny szinten sportol valamit, vagy épp airsoftozik hobbiként, kicsit bénának tűnhet, hogy én leülök gép elé és írok.

De örülök ha nem béna, mert ötletem lenne, csak nem ülök le leírni őket

2014. jún. 26. 05:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amihez kedved van :) Nem feltétlenül kell, hogy ez valami "menő, trendi" sport, vagy hobbi legyen, csak azért hogy te is elmondhasd magadról, hogy kedvenc időtöltésed mondjuk a vadvízi evezés :)

Rengetegen foglalkoznak "unalmas" hobbival, pl. sakk, horgászat, kézműves dolgok.

Ha neked az írás ad örömet, akkor írj, és gondolj közben a sok világhírű íróra.... ;-)

2014. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz. megkérdezhetem, miről szoktál írni?
2014. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenféléről, leginkább kalandregényeket, persze más hangulatban, scifi, fantasy, horror, meg fanficek, csak sose fejezem be, de a következőt valahova fölrakom majd, úgy van értelme befejezni, az szokott lenni hogy elkezdem írni, meg közbe ugye tervezgetem, de onnantól, hogy megvan a vége is, már nem írom, mert így hogy csak magamnak írom, már nincs értelme, és rengeteget így el sem kezdek ami az eszembe jut
2014. júl. 4. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!