Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz egyedül kimenni a...

Nagyon gáz egyedül kimenni a Szigetre?

Figyelt kérdés
Idén sok olyan fellépő lesz akiket megnéznék és úgy döntöttem hogy ki akarok menni 1 napra. Viszont senkit nem találok a barátaim közül aki jönne velem. 18 vagyok és a legtöbb barátomnak nincs 15000 forintja 1 napijegyre, vagy nem tetszenek nekik a fellépők, vagy akkor nyaralnak vagy csak nem fesztiválozó típusok. Lényeg, hogy ha megyek akkor sajnos egyedül. Szerintetek ez nem gáz? Jól tudnám magam érezni egyedül is?
2014. jún. 29. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem szivesen mennek el egyedul egy koncertre sem, haverom elugrik egyedul Londonba bulizni...minden ember mas. Gaznak en nem neveznem, lenyeg, hogy jol erezd magad. Ha ez megy egyedul is, esetleg konnyen ismerkedsz, akkor miert ne?
2014. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan típus vagy, akkor jól fogod magad érezni. Én biztos ellennék, ha a kedvenc bandám koncertjéről lenne szó és sneki nem jönne velem. Inkább attól félnék, hogy jutok haza, mert fiatal lány létemre kissé zűrösebb este egyedül közlekednem, mintha felnőtt férfi lennék. Szerintem nem gáz egyáltalán, ha annak érzed, keress olyat, aki szintén nem szeretne egyedül menni és társuljatok.
2014. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem gaz egyaltalan, en is egyedul akartam menni a voltra, csak a hazajutas miatt nem tudtam elmenni, de ugy terveztem, hogy majd odacsapodok szimpatikus emberekhez. Szoval emiatt ne hagyj ki ilyen lehetoseget, plane, hogy egy eloado koncertje kerul nalunk minimum 15 rongyba a papp laszloban, itt meg megnezel ennyibol 5ot, tehat elegge megeri.
2014. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kezdem meggyőzni magam arról hogy egyedül is jó lesz.

Nem vagyok zárkózott típus, átlagosnak mondanám magam olyan szempontból hogy milyen könnyen barátkozok, bár egyébként nagyon könnyen beszédbe elegyedek bárkivel, bármikor szóval nem kellene hogy ez gondot okozzon. :)

(Egyébként 14.-én akarok kimenni, mert akkor lesz a Bastille, Lily Allen, Macklemore stb. és 15ezer forintért szerintem nem vészes, főleg hogy ezek az előadók valószínűleg amúgy sem jönnek hozzánk mostanában, csak a szigetre)

2014. júl. 8. 01:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted, menj ki. Egyébként sem annyira feltűnő, hogy egyedül vagy, Én, ha látok a Szigeten egy embert, feltételezem, hogy valahol vannak ismerősei, csak épp WC-re ment, vagy mit tudom én. De egyébként meg ha egyedül mész, az gáznak semmiképpen nem gáz. Max. félni fogsz este, vagy ilyesmi.

Egyik válaszló: nem lány létedre, hanem lévén. A létedre azt jelenti, hogy annak ellenére. De csak mondom, mert ez zavarni szokott.

2014. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hidd el, egy fesztiválon egyáltalán nem azt nézik az emberek hogy "úúúú basszus nézd már de nyomi ez a csaj/srác, mert egyedül van"... én is mentem már el koncertre/moziba egyedül, mert érdekelt nagyon, viszont a barátaimnak más az érdeklődési köre. nincs ezzel semmi baj. szerintem sokkal gázabb az, ha kihagysz valami jót pusztán azért, mert nem akarsz egyedül menni.. ki tudja, lehet megismersz valakit, sosem lehet tudni. a lényeg hogy menj menj menj, és érezd jól magad! :)
2014. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!