Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kérjek és mit csináljak a...

Mit kérjek és mit csináljak a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Holnap lesz a szülinapom. Anya kitalálta, hogy csináljunk valami közös programot. De én nem tudom, hogy mi legyen az. Viszonylag olcsóbb dolgokra gondoltunk.

A másik dolog: nem tudom, hogy mit kérjek a 13. szülinapomra. Sok mindenem van. Igazából nincs nagyon semmire sem szükségem. De a családom mindig is ragaszkodott az ajándékozáshoz. Légyszi írjatok ajándék ötleteket és, hogy hova tudnánk elmenni anyukámmal. Köszi előre is mindent.

13/L



2014. júl. 2. 10:24
 1/2 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:

Elmehettek fagyizni, vagy ha van közelben tó, esetleg park sétálni oda, vagy piknikezni. Ha jobb idő lesz esetleg strand is szóba jöhet szerintem, vagy este közösen biciklizni, vásárolgatni a városban, esetleg vidámpark, vagy állatkert. Egyenlőre nekem ennyi tippem van kimozduláshoz, remélem azért valamelyik segített.:)

Az ajándékozás pedig abszolút a te döntésed, hogy mit szeretsz. Lehet kérni esetleg ékszert vagy parfümöt, vagy valami jó könyvet(A csillagainkban a hiba egy jó kis romantikus tiniregény,tudom ajánlani, talán tetszene, és azt hiszem 2800 ft, tehát nem is sok.) és előre is boldog szülinapot!:D

2014. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod,de Sokat Érjél!Maradj otthon,és ünnpeljetek,hívjátok meg a családot(Nagyanyó/Apó,Keresztszülők,nagybácsi,szomszéd..:)
2014. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!