Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválon hogy megy az étkezés?

Fesztiválon hogy megy az étkezés?

Figyelt kérdés
Konkrétan most efottra gondolok, de valószínűleg mindegyikre ugyanaz vonatkozik. Tele van a terület drága hamburgeresekkel, vagy van normálisabb (olcsóbb) kaja is?
2014. júl. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Efottat konkrétan nem tudom, de fesztiválon minden drága. Ezt úgy értsd, hogy 600 körül van a lángos, 500 egy szelet pizza és egy kiadós adag tészta 1500. Viszont ha jól tudom, Miskolctapolcán lesz, akkor ha van kocsi, vagy buszjáratot néztek, simán meg lehet oldani egy Szinvaparkban vagy Plázában (a buszpályaudvar mellett) kajálást, a Szinvában van egy Spar, meg asszem Tapolca felé Tesco is, bár arra nem vagyok jártas.

Szóval érdemesebb bevinni pár péksütit, ha nem akartok erre költeni.

2014. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Efotton nem jártam még, de Szigetre pl. beengednek ételt és fél liter üdítőt. kajából vihetsz "nem kereskedelmi mennyiséget", szóval ha spórolsz, simán bevihetsz 2 szendvicset, vagy én pl. péksütiket szoktam.
2014. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez mind jó, és jogos, amit leírtatok. Köszi a tippeket. Ezek után még egy kérdés merült fel bennem. A piákat hogy ellenőrzik? Mennyit lehet hogy bevinni? Vagy a kemping külön van?
2014. júl. 11. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet alkoholt bevinni. Ennek konkrétan annyi oka van, hogy azt akarják, bent vedd meg. De pl. Volton kiadták meg minden, csak rohadt drága. Megnézik a kezemben vitt vizet is, hogy nem házi-e, de szerintem egy laposüveget simán be tudtam volna vinni. Bár a táskámba belenéztek, de meg tudja oldani az ember. Egy üveg bort már nem tudsz majd bevinni :D De az emberek csapatostul ülnek és isznak kint, mert sokkal gazdaságosabb.
2014. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: egyikünk sem mondta, hogy alkoholos italt lehet bevinni, csak hogy üdítőket.

A kérdezőnek: szigetről tudok beszámolni: átvizsgálják a táskát, a vizemet pl. megrázogatták. Így ellenőrizték. Én esőkabátba göngyölve be tudtam csempészni NEM alkoholos italt (azért vittem üdítőt, mert csak fél litert engednek be, de egy betegség miatt nekem muszáj, hogy legyen nálam, és inkább megpróbáltam bevinni, csak végső esetben vettem volna, és sikerült). A másik üveg vizet látható helyre tettem,í gy azt hitték, csak az van.

2014. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!