Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Directionerek! Mit gondoltok...

Directionerek! Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés
myfirstsummerlarrystylinson.blogspot.hu

2014. júl. 10. 20:48
 1/2 anonim válasza:
86%

Szia. Én is blogíró vagyok, illetve directioner*-* Sajnos rühelem ezt a Larrys imádatott. LARRY NEM LÉTEZIK! Személyes véleményem szerint, amiért légyszíves ne utáljatok meg. Viszont nem ezért ponozom le, mert én is olvastam, olyan Larry blogot ami egész jó volt. Na, de a blog.

Kinézet: nem valami jó a háttér és a narancssárga betűszín sem a legjobb döntés.

Történet: Engem igazán nem fogott meg, egy kicsit sablonos is.

Írás: Nem olvastam végig, de végig untam. Vigyél bele csavart. A megfogalmazásod nem a legjobb, talán kettő rosszabbat láttam ennél, de ezen is javíts, ha jó blogot akarsz.

Sajnálom, hogy ennyit tudtam írni, de nagyon elvagyok kenődve...

U.I.: Nincs benem rossz szándék és ha valamiben segíteni tudok nyugot írj priváltba.

2014. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi az őszinte válaszod, már írtam is neked :)
2014. júl. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!