Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma megnéztem az Acélember...

Ma megnéztem az Acélember című filmet újra, és felvetett bennem néhány kérdést. Nem magáról a filmről hanem, magáról erről a hősös dologról. (? )

Figyelt kérdés

Ha hirtelen feltűnne egy Szuperman-hez hasonló képességű ember, és elkezde megmenteni a földet, azt a kormányok, emberek milyen szemmel nézné? (Illetve ami a Vasemberhez is kapcsolódik, nekik valami speciális repülési engedélyt szerezniük kell? Vagy annyira hirtelen jött ez a repülő dolog, hogy a törvény ilyenekre nem vonatkozik?) Mellesleg a törvény, itt felmerül a Hancock című film is, amikor fittyet hány a törvényekre. Szóval nem tudom, hogy értitek-e a kérdéseimet :/


Bocs, de egyedül néztem és nem volt kivel ezeket átbeszélnem. :D


2014. júl. 18. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy tekintenének rá, mint az X-menben a mutánsokra. Vagy mint 150 évvel ezelőtt a feketékre. Csak őt nyíltan utálná a kormány is, mert a rendőröket "rossz színben tünteti fel". Repülési engedély pedig valószínűleg előbb-utóbb lenne, csak, hogy azt se lehessen ingyen.
2014. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!