Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne alapítani egy...

Hogy lehetne alapítani egy eggyüttest? Többi lent.11/L

Figyelt kérdés

Debrecenben szeretnék alapítani egy eggyüttest, de nem tudom, hogyan.

1.Kellenének tagok, de nem tudom, honnan. :/ Hol keressek dobost, gitárost és basszusgitáros? (Én énekelnék.)

2.Hogy mondjam meg a szüleimnek? (Szerintem nem támogatnák az ötletet.)

3.Milyenek legyenek a bandatagok?Én elég....hát

..csúnya vagyok.Gondolom senki nem akar velem egy eggyüttesben lenni.Meg amúgy szerintem nem sok 11-12 éves akar eggyüttest alapítani.

Szerintetek akkor hogy csináljam??

11/L



2014. júl. 21. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves szólógitáros vagyok, most oszlott fel a 2. bandám. Én eddig úgy kerestem,és most is úgy keresek bandatagokat hogy egyszerűen ismerkedek,facebookon is csomó olyan oldal van,de az első bandám csak simán összeállt egy sörözés után egy baráti társaságból
2014. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De 11 évesen még korai szerintem,főleg énekesként,sokat változhat a hangod,fel kéne adni a szabadidődet,csomót kéne próbálni, felszerelés nem olcsó
2014. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az idő nem érdekel, főleg nem most, nyáron, úgyis csak unatkozok, de a pénz az már egy kicsit fura szitu.
2014. júl. 21. 03:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de a zenekar alapítás nem úgy működik, hogy na akkor zenéljünk és holnaptól zenélünk.

Felszerelés kell (igen, az énekesnek is): mikrofon, erősítő, keverő, hangfal.

Próbatermet kell fizetni.

Ezek mind mennének? :)

2014. júl. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ennyi idősen értelmesebb lenne ha szereznél pár hasonló korú és érdeklődésű barátot és elkezdenétek zenét tanulni. Pl te elkezdhetsz gitározni meg vmik barátnőd dobolni vagy mittomén. Szal az a lényeg hogy pár év alatt csak meg tanultok valamennyire aztán lehet komolyabban csinálni a dolgot.
2014. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még a zenekarral.
2014. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 12 éves lány vagyok Debrecenből. Szeretnék bandát alapítani, de nem most, és nem idegen emberekkel. Gitározok.
2014. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz hogy minden nap gyakorolsz, és majd ez középsuliban beindul hidd el :)

Addig meg ha még valami hangszert is tanulsz mellé és minden nap keményen gyakorolsz akkor elképesztő szintre fogsz elérni :)

És ha csúnyának is tartod magad akkor ezért majd minden fiúnak be fogsz jönni :D

Csak kitartóan kell gyakorolni.

2014. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, akkor várok a középsuliig, de tovább biztos nem. :)

Utolsó: amúgy hogy érted, hogy ha csúnyának tartom magam, akkor fogok bejönni a fiúknak?

2014. aug. 25. 18:50
 10/10 Mocskos9 válasza:
Én benne lennék ;) én is szeretnék zenekart xd 14L
2016. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!