Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki mondana egy olyan...

Valaki mondana egy olyan kocsmát (lehetőleg rock kocsmát) Ajkán, ahol 18 alattit is beengednek, kiszolgálnak? Sürgős

Figyelt kérdés

Drága jó vőlegényemmel megyünk Ajkára az exeihez.. (én csak azért megyek, mert szerinte jóban lennék velök, illetve folyton mondja, hogy azok a jómadarak mennyire cukic, kedvesek, aranyosak, édesek és h "mennyire édes, hogy legutóbb amikor találkoztak CSÓKKAL köszöntötték..egyik haverom ismeri őket és megmondta h jó nagy qrvák.. szóval méginkább nem akarom velük hagyni.. pláne hogy amennyire betegek édeshármasban voltak anno vőlegényemmel (pedig az a két csaj testvér..))

közölte vőlegényem pár napja, hogy lemegy hozzájuk egy hétre aztán hadd főljön a fejem, ha már egyszer "vagyok olyan bolond hogy féltékenykedjek".. csak az a gond, hogy végre rábeszéltem h hadd menjek vele és közölte h úgy készüljek, hogy ha engem nem engednek be a kocsmába, akkor vmit kezdjek magammal majd egy olyan 3-4 órán át, találkozzak valakivel vagy valami, mert ők akkor is isznak.. de ez a drágaság ha iszik azt se veszi észre, ha valaki épp a seggét tapizza..

és mindenképpen elmegy, és amikor megkértem hogy ne találkozzon velük, max akkor ha más is van ott még én voltam leszidva.. bezzeg én ne merjek találkozni exeimmel, bármennyire is vagyok jóban velük..

17L



2014. aug. 2. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom bemehetsz kocsmákba 18 alatt, csak szeszesitallal nem szolgálnak ki, annyi, hogy nem alkoholos italt iszol, hanem üdítőt.


17 évesen vőlegény? Ráadásul ilyen egyenlőtlen kapcsolatban? Szerintem érdemes lenne felbontani az eljegyzést, ekkora bunkóval akarod összekötni az életed ráadásul ilyen fiatalon?

2014. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hihetetlenül aranyos, csak néha rájön az 5perc.. meg féltékeny.. addig nincs gond, amíg ő is ott van velem, bárkivel is vagyo, vagy ha ismeri őket.. :)

igazából egyik osztálytársam mondta még hogy őt amint kérték a személyijét és meglátták, hogy nincs meg 18 ki is zavarták.. jó pár helyről.. Ajkán..

2014. aug. 4. 23:07
 3/3 anonim válasza:
Somogyi
2015. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!