Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Campusra ti hogy fogtok...

A Campusra ti hogy fogtok öltözni?

Figyelt kérdés

Tudom egy kicsit hülye kérdés de azért megkérdezem

Aki szereti a Rockzenét az hogy öltözik a Campusra? Én arra gondoltam hogy nappal rövid nadrág, fehér póló, cipő és este átöltözök majd bakancsba (vagy maradok cipőben) farmer és póló esetleg valamilyen hosszujjú. Vagy hülyeség? Maradjak úgy és ne vigyek ruhát? Egyáltalán átlehet valahol öltözni? (1 napra megyek)

Egy kicsit hülye kérdés tudom



2014. júl. 17. 19:00
 1/1 anonim válasza:
hat en en hosszu fekete farmert veszek fel ,egy bandas polot , a bormellenyem meg egy bakancsot :D en is egy napra megyek de szeritem nem viszek valto ruhat mivel delutan megyek oda :D szerintem ugy is maradhatsz mivel este sem lesz hideg annyira h megfazz :D mondjuk azt nem tudom h att tudsz-e oltozni ott :D esetleg egy wcbe talan att tudod venni a ruhaidat :D
2014. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!