Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van igény ilyen csatornára?

Van igény ilyen csatornára?

Figyelt kérdés
Két haverommal indítanánk egy youtube csatornát,de nyugi nem elcsépelt gameplay,vagy minecraftosat,hanem kicsit kreatívabb,interaktívabb dolgot.Lenne benne mindenféle,külön kasztokra bontva.Az első ötlet az volt hogy házilag elkészíthető dolgokat mutatnánk be,érdekes kísérleteket levezetve (persze nem száraz számítással hanem érdekesen) fizikai/kémiai magyarázattal,mászkálnánk városban,erdőkben,eldugottabb vagy híres helyeken bemutatva annak szépségeit,lenne egy "kártyazsonglőr" részleg is amiben kártya fluorishokat (akit érdekel,az érti) mutatnánk be,és tanítanánk be,aztán ha beindult,és lesz egy nagyjából stabil nézőkör akkor ilyen kérdés beküldős,dumálgatós,hülyéskedős,(?)filozófuskodós(?) részleg is lenne.Mindezt egy (remélem) ütős előzetessel megfűszerezve,hogy talán felkeltsük az emberek érdeklődését eziránt.Várom a visszajelzéseket,ötleteket, hogy érdemes e belekezdeni,vagy az emberek nem szeretik az efféle szórakoztatást :)

2014. ápr. 2. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, ha több témára is kitértek, csak mindet életben tartani, és új videókkal bővíteni, még hetente is nehéz feladata lenne (legalábbis nekem). De ha ti ráértek foglalkozni vele, és lesznek rendesen videót, akkor szerintem lehet jövője!
2014. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne.

De szerintem tegyetek bele még az elején valami humor kategóriát is, arra a legvevőbbek az emberek, vagy mondjuk a bakikat vágjátok össze a kísérletezésnél, vagy ilyesmik.

Egyébként szerintem jó ötlet, mert ilyen csatorna még nem nagyon volt magyaryoutubeon.:)

Sok sikert!:)

2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is pártolom az ötletet !! :)
2014. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a pozitív válaszokat! :)Egyébként ezt az egészet humorköntösben tálalnánk tehát remélem azzal nem lesz probléma :)
2014. ápr. 2. 18:02
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] ittvan a facebook oldal linkje,itt mindent leírtam nagyjából,akit érdekel megtekintheti :)
2014. ápr. 2. 20:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Azóta kikerült az első videónk! link: https://www.youtube.com/watch?v=4xwGw8THUVo remélem tetszik :)
2014. jún. 24. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ti betegek vagytok xD de azért jó! Kíváncsian várom a többit!
2014. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönjük :D
2014. jún. 27. 22:38
 9/10 SoulEater7797 válasza:

Ritka nagy állatok vagytok :D

Feliratkozás kész :D

2014. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Forgás videótokban nagyon hangos volt a háttérzene a magyarázatnál, rendesen kellett fülelnem, hogy halljam is. Szerintem fele olyan hangerőn is elég magyarázat közben.


Az előző kommentem még mindig áll, és továbbra is várom az új feltöltéseket :D

2014. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!