Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni ilyet Magyaror...

Hol lehet kapni ilyet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az úgynevezett "bean boozled" kapható Magyarországon,és mennyibe kerül. Nem biztos hogy jó kategóriába irtam Úgyhogy Bocsi.
2014. aug. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol sem, legalábbis ahogy utána néztem. Eddig csak a Sugarban lehetett kapni normális ízűeket, a minap voltam Tescoba most ott is megjelent pár különlegesebb (Hello Kitty, stb...) de a konkrét Bean Boozled nincs.


A magyar forgalmazó a Heinemann Testvérek kft, esetleg egy e-mailt lehetne nekik írni, hogy tervezik-e behozni azt a terméket. Az amerikai honlapról rendelni sem lehet ide, Ebay-t néztem még, de 1800Ft-ot egy kis doboz cukorkáért én nem veszek :D Bármennyire is csábító, amikor kint Amerikában 3700-ért már 6 dobozt kapsz :D

2014. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2014. aug. 15. 07:41
 3/5 anonim válasza:
A tescoban lehet kapni😊 ott nézd meg
2016. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szasi0074 válasza:
itt 1 térkép ami megmutatja hogy hol lehet kapni!
2016. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szasi0074 válasza:
2016. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!