Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem nevetséges a sziget...

Ákos Andor kérdése:

Nem nevetséges a sziget fesztivál hogy itthon van és teljesen megfizethetetlen árakon van? Így ki tud ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:06
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
79%
Én a szigetre akkor sem mennék, ha fizetnének érte... F/20
2014. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
En szigetre nem ismerkedni mentem, hanem blinkre! Valoban egyre dragabb es en is gondolkoztam rajta, de nekem az utolso fillerig megerte es a munkat is, amivel a penzt kerestem :)))
2014. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
84%
Ezek úgy vannak kitalálva, hogy a lehető legtöbb bőrt húzzák le a szórakozni vágyókról. (persze nem kötelező a szórakozás)
2014. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, hogy ez inkább a külföldieknek csábító, mert nekik még az olcsóbbak közt van.

Azért ha fizettek volna nekem, én elmentem volna :)

Így csak ustreamen néztem.

2014. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

16 ezer a napijegy, ha előbb veszed, 15. Ha belegondolsz, 15ezerért több olyan előadó koncertjét is megnézheted, akiknek egy egyedülálló koncertjük lenne ekörüli, vagy drágább (pl. Macklemore vagy Bastille). Plusz a zenén kívül király cuccok vannak ott, amiket érdemes kipróbálni. Egy életre szóló élményt ad nekem a Sziget évről évre.

"Magukról nem tudó" emberekről meg csak annyit, hogy nem tudom, ti melyik fesztiválon voltatok (ha voltatok egyáltalán, de szerintem az valószínűbb, hogy nem, inkább az internetről olvasottakat fogjátok fel élményként...), de a Szigeten én többnyire csak rendkívül jókedvű és boldog embereket láttam, nem olyanokat, akik belekötnek mindenkibe meg okádnak. De ez csak az én személyes tapasztalatom. Érdemes kifizetni azt a 16 ezret, de ha tehetem, egy hétre megyek.

2014. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Én speciel diákmunkán szedtem rá össze a pénzt. Márciustól július végéig dolgoztam.


18L

2014. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
44%
16-os,itt próbálj diákmunkát találni,még azt is elszedik előled(elkapkodják).
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%
Egyes, voltál már a szigeten? Egyáltalán nem az a jellemző, amit írsz! Hányós, okádós, magukról nem tudó nők a hülye kis diszkókban, meg bárhol ugyanúgy előfordulnak.
2014. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

16 ezer szerinted sok annyi koncertért? gondolj bele, EGY koncertért sem sok...nemhogy annyi más emlékért, élményért, amit ott egy teljes nap alatt átélhetsz.


kollégákkal minden évben kimegyünk 1-2 nap, pedig csak a tízszeresét keressük és albizunk...de egyszer élsz:)


és mi köze annak az ismerkedéshez, hogy szórakozol a barátaiddal?:D

2014. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Lehet hogy nem sok,de mégsem tudja sokunk megfizetni.
2014. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!