Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem nevetséges a sziget...

Ákos Andor kérdése:

Nem nevetséges a sziget fesztivál hogy itthon van és teljesen megfizethetetlen árakon van? Így ki tud ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mert már egy jó ideje inkább a külföldiekre összpontosul a Sziget arculata. Külföldi fiataloknak szerintem ez a legolcsóbb és ehhez képest a lehető legjobb fesztivál. :) Sajnos tényleg nem a magyarok átlagos életszínvonalához vannak kalibrálva az árak.
2014. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

"16 évesen trógerolnom kell ruhákra , telefonra , meg új szemüvegre napi 5 ért . Honnan teljen így rá?"


Van egy rossz hírem. Nem a 16 éveseknek szervezik a Szigetet. Nem te vagy a célcsoport.

2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
64%

nemtudom miért mondja mindenki, hogy drága, rohadtul átlagos árak vannak kb.. legalábbis pesthez képest..


a csapolt sör 650 Ft. a belvárosban nem sok helyen kapsz ennél sokkal olcsóbban.. 1300 forintért meg akkora adag kaját kapsz, hogy alig bírod megenni, én 190 cm, 100 kg vagyok, de teljesen jóllaktam vele. volt napi legalább 3-4 koncert ami érdekelt, ha leosztod, akkor már nem is olyan drága. ráadásul diáloknak, vagy ha voltál az előző 3 évben bármikor, akkor 33500 volt az 5 napos és 38500 a 7 napos bérlet. annyiért végképp nem drága, kb 5-6 ezerből kijön egy napra..


a kérdés másik felét nem értem, hogy függ össze ez az ismerkedéssel

2014. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
En voltam eletem,es eletem egyik legszebb emleke!, jovore vissza!! MACKLEMORE!!!! <3
2014. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
Én pl magyar vagyok teljesen átlagos diák és voltam a Szigeten idén egy napot. Amint megtudtam, hogy jön az egyik kedvelt előadóm elkezdtem kuporgatni. Egész nyáron dolgozom és tényleg SEHOL nem voltam. A legjobb barátnőm ugyanígy. Így fel tudtunk menni arra az egy napra...nem volt olcsó de összejött és felejthetetlen élmény volt...(előtte nem voltam soha)...Az ominózus előadó koncertjén megismertem egy fiút akinek csak a keresztnevét tudom...nem lesz semmi ott sem volt semmi (van barátom), de kedves volt és koncert közben többször is megnevettetett. Szóval lehet ott ismerkedni, és tény, hogy horror árak vannak, de én nagyon szerettem volna ott lenni . Ott is voltam úgy, hogy egy fillért nem kaptam rá senkitől. Most is így tennék, ha újra kéne döntenem.
2014. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

A Sziget elismert fesztivál. Még jó hogy drága. Nézz rá a programtáblára, nézd meg milyen egyéb lehetőségek vannak és rájössz miért is ennyi. A díszletek egyszerűen mesések voltak. sőt szó szerint mesések. Főleg este. Illetve a sziget kft fesztiváljai között (b mylake, sound, volt) szigetre a legegyszerűbb kedvezményes bérletekhez jutni. egy torrent oldalon pl volt egy újságíró aki rengeteg ingyen bérletet kapott és 40e ftért osztogatta. Én 37 e ftért vettem a bérletet mert diákvagyok. 30e lett volna ha előbb jövök rá hogy megyek szigetre. Olcsóbb volt nekem mint a sound vagy volt.:)


Bent a fesztiválon pedig a sok ember nagyon barátságos volt. Együtt bulizott csacsogott mindenki De ezt ti sose fogjátok megtudni amíg azt hiszitek hogy "drogos" fesztivál alkoholistákkal. Ti tudjtok, csak ne felejtsétek el a sok drog szó leírása közben hogy ti is drogosok vagytok. bezony ám, csak sajna nem tudtok róla vagy pont leszarjátok.

2014. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Punnany Massifra nem fog százezer külföldi idejönni, a nagy nevek pedig pénzbe kerülnek. Egy arénakoncert is belekerül 15-20 ezer forintba. Egyébként ha diák vagy, akkor már 35 ezerért is vehettél volna hetibérletet, ami szerintem elég jó ár.
2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
A Sziget európai szinten is egy színvonalas rendezvény. Mit vártatok? A legtöbb nagyobb európai fesztiválhoz képest még olcsóbb is, de az élmény ugyanaz, sőt, az a jellegzetes Sziget-atmoszféra sok fesztivált megjárt külföldi szerint is egyedülálló. Persze, hogy nem 4ezer a jegy. Előadók szempontjából sem egy mainstream fesztivál. A design pedig tényleg nagyon jó, jól ki van alakítva az egész fesztivál, ráadásul a zenei élményen kívül rengeteg jó kis program meg hely van ott, ami érdekes, izgalmas, érdemes megnézni. Tehát azért a 15ezerért nem csak a kedvenced koncertjét nézheted meg - sok más koncert mellett - hanem lehetőséged van megtapasztalni a sokszínűséget, ami ott van, sőt, ismerkedhetsz is, bárhol, bármikor. Szigeten nem gáz, ha csak úgy leülsz egy idegenhez beszélgetni. Az sem gáz, ha random embereket ölelgetsz, mert ehhez van kedved. Szerintem teljesen megéri.
2014. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Durván drága, de ha úgy nézzük és valaki 1 hét nyaralás helyett megy le oda 2-3 napra, akkor nem jár pénzben sokkal rosszabbul. Az megy ide, aki sokkal inkább erre a fajta kikapcsolódásra vágyik és nem a horvát tengerparton, vagy a Balaton partján szeretné magát süttetni. Ez az összeg egy átlag embernél nem úgy megy, hogy gondol egyet és leruccan, erre félretesz és gyűjt, mint minden nagyobb kiadásra.

Ha nagyon akartam volna, tellett volna rá, de mindig sajnáltam rá a pénzt. Én annyira nem vágyok rá.

2014. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Nahát, ha valaki tud 30-40-ért diákbérletet szerezni akkor attól a következő évre majd szeretnék egy kis "útbaigazítást" kérni, hogy ilyet milyen oldalon lehet.:D a másik meg annyi, hogy (tudom hogy ezt nem így kéne csak itt már sokan vagytok és ahogy néztem alig válaszolnak az új kérdésekre) szóval hogy a szigetre csak 18 éves kor felett lehet menni? Vagy mi a korhatár?
2014. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!