Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek? Mit kell tudni?

Mit vigyek? Mit kell tudni?

Figyelt kérdés
STRAND fesztiválról lenne szó. Mit kellene vinnem ami elsősorban fontos? Igaz, hogy csak fél liter vizet vihetek be? És fújós dezodort se lehet bevinni? Milyen szabályok vannak még? Ha én kimegyek a fesztiválról veszek vizet a közeli kisboltban, akkor azzal be engednek újfent?

2014. aug. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Strandon még nem voltam, de ugyanaz a szervező és szerintem ugyanazok a szabályok.

Másfél liter vizet vihetsz be, ajánlom bontatlanul, de vizet be fognak engedni. A táskád kinyittatják majd, ha olyan kedvében van bele is túr egy kicsit, de ha nem viszel be semmi illegálisat, nincs miért aggódnod. A kisbicskát inkább hagyd otthon. Dezodor lehet nálad, vagyis én magammal hurcoltam végig. De szerintem nagy ahhoz, hogy a táskádban legyen, nekem egy kisebb volt.

Esernyőt nem szabad, mert a nagy tömegben veszélyes lehet. Ezt nem tudom, hogy csak a nagyokra vagy a kinyithatósokra értik, de szerintem ne vigyél mert ha esik az eső akkor vagy keresel egy fedett helyet vagy ha koncerten vagy úgyse húzol fel ernyőt. Egy esőkabát legyen nálad, hasznos volt idén Volton is.

A piára harapnak, meg ne legyen nálad semmiből kereskedelmi mennyiség. Láttam srácokat átmenni 6 dobozos narancslével meg ilyenek, nem olyan szigorúak. Max kint hagyod, ha kötekednek.

Természetesen vissza fognak, szerinted majd húzzák a strigulát, hogy te már bevittél vizet? :D De nem olyan rossz bent sem a víz ára egyébként, ha nem akarsz kimenni.

2014. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segített! :)
2014. aug. 19. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Idén a STRANDon egy nagyon jófej biztiőrt fogtunk ki a nagytáskát csak megtapogatta kívülről,a "hasitasi"ra rá se nézett :D kérdezte van-e nálunk alkolhol,drog,üveg,szúró-vágó eszköz mondtuk hogy nem és ennyi volt. A szabályzatban az van amúgy,hogy 8cm-nél kisebb vágóélű kést be szabad vinni.
2014. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hál'istennek nekem is csak ez volt, nem volt gond, egyedül csak az időjárással, de az meg már egy másik téma :D
2014. dec. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!