Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterembe járás - mit...

Edzőterembe járás - mit vigyek, milyen ruha ajánlott, milyen gyakran érdemes járni + úgy általánosságban mit érdemes tudni róla?

Figyelt kérdés

Valaki, aki szokott járni, leírná, hogy mit kell tudnom? Még sosem voltam és őszintén, azt sem tudom, hogy milyen ruhát vigyek, hogy mi ott a rendszer, semmit.


Illetve láttam, vannak személyi edzők. Ha edzővel szeretnék edzeni, azért külön kell fizetni?


Érdemes edzések között egy napot kihagyni? Vagy lehet egymást követő napon is menni?


2010. nov. 7. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lehülyézni mert normális kérdést tettél fel. És most kezded.


De itt úgyse fogsz erre normális választ kapni. Mert erre nem lehet mit írni.


Olvasd el ezt: [link]

Több oldalas!! Ezek után szerintem tiszta lesz minden:D A ruha meg tök mindegy csak kényelmes legyen. Valamilyen melegítő vagy akármi.

2010. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, köszi, hogy nem hülyéztél le, még akkor is, ha hülye volt a kérdés, igazad van egyébként, de nem vagyok az a talpraesett ember és inkább itt mondják (majdnem), hogy hülye vagyok, mint hogy az edzőterembe égjek le, mert akkor nem lesz kedvem visszamenni és az nem jó.

De elolvasom, amit írtál és köszi egyébként!

2010. nov. 8. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ruha:

-rövid ujjú póló, amit nem sajnálsz ha olajos lesz

-rövid vagy hosszúnadrág, szintén koszos lehet

-zárt edzőcipő! a papucs veszélyes, és csak a hülyék járnak abba

-ezdőkesztyű, nem feltétlenül kell, de jó ha van

-csuklószorító, akkor jó, ha már nagyobb súlyokkal edzel, az izületvédelem fontos

-pulóver, ha esetleg hideg lenne a terembe, melegen tartja az izmaid

-törölköző, leteríted a padra, hogy ne izzadjad össze

-víz!


Személyiedző:

A személyiedzőnek fizetni kell, általába nem is keveset, a teremedzőnek nem kell fizetni, megkérheted, hogy segítsen. Ha gondolod kérhetsz segítséget az ott edzőktől is, ha normális vagy, és nem valami paraszthoz mész oda, akkor biztos segíteni fog.


Edzés: Kezdj el valamilyen rendszer szerint edzeni, majd kialakul, hogy neked melyik a legjobb. Kezdésnek mehet esetleg egy köredzés 3-4 alkalommal egy héten. De akár egy mell bicepsz, hát tricepsz, váll láb napokra osztást is kipróbálhatsz. Ezek között tarthatsz pihenőket, de úgy is lehet hogy csak a 3 edzés után tartasz egyet.

2010. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. nov. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!