Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van Mondik...

Szerintetek igaza van Mondik Noéminek Dancsó Péter videójárol amit a "ki mit tyube" versenyre készített?

Figyelt kérdés

#YouTube #videómánia #ki mit tyube?
2014. aug. 26. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
45%

Beteg az a nő. Elismerem, hogy talán nem sikerült annyira jól Dancsó videója,voltak mérföldekkel jobb munkái, de ez azért már beteges, amit ez a csaj leművelt. Talán ez a legjobb példa rá:

https://www.youtube.com/watch?v=PFbeCww2ACc&index=21&list=PL..

2014. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ez kemény!
2014. aug. 26. 13:28
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Igen. Teljes mértékben. Nem tudom ki ez a nő. Életembe nem hallottam róla. Senki nem tud róla semmit, smindenki kritizálja. Holott nagyon tehetséges. Kit érdekel hogy paintel rajzolja meg a képeit! Szerintem ez művészet.

1.Szerintem azért van igaza Noéminek, mert Dancsó egy olyan szemetet küldött be, amit értékelni nem lehet.

2. Csak odaült a kamera elé, és játszotta a hülyét ( direkt ). Mert tudta hogy a rajongói ezt szeretik. És akármit csinál, tudta hogy amúgyis rá fognak szavazni, bármit is csinál.

3. Ez egy tehetség kutató műsor. Dancsó meg ismert ember. Hogy akart ő jelentkezni, mikor a feliratkozói 100.000 fölött vannak?

4. Látszik hogy csak a pénzért csinálta.

5. Szerintem még maga Dancsó sem gondolta komolyan hogy ilyenre jelentkezett.

2014. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
76%

Ha az emberek csak egy kicsivel is tovább látnának az orruk hegyénél, akkor leesne nekik, hogy Mondik Noémi is csak trollkodik egy trollvideóra. Az a baj hogy Dancsóról tudják az emberek, hogy trollkodik, Mondik Noémit meg nem ismerik. De direkt mondja, hogy nem érdekli a 80ezres feliratkozója amikor már régen szinte duplaja és ilyen kis jelekből leeshetett volna... Csak Dancsó fanok kb. mint az ovisok...

Ja am Videómánia Ruleeez !!!4444!!!!felkiáltójel!!

2014. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Végülis abban a Noéminek igaza van hogy nem valami jó produkciót csinált. Meg abban is hogy csak a rajongói miatt indult. De azért amit a legelején mondott azt nem kellett volna. De azért azt remélem tudja hogy ezzel internetháborút robbantott ki Magyarországon. Mielőtt valaki megkérdezné hogy ezt honnan veszem elmondom hogy egy híres oldlon olvastam.
2014. aug. 29. 08:40
 6/22 anonim válasza:
58%
Igazából nem teljesen... Attól függetlenül, hogy tényleg nem sikerült valami jól, amit ez a csaj mond, az már nem igaz. Szerintem elmehet a búsba. (magánvélemény, csak a kiakadás elkerülése végett közlöm)
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Én szerintem Dancsó jogosan küldte be ezt a minőségű videót. Sőt szerintem abszolút tudatosan és szándékosan is. Mindjárt kifejtem. Az egész videó témája, az hogy kiparodizálja a "Ki mit Tube" nevű hát... valamit. Egyébként ha mélyre ásunk elég keményen leszólja és kifejezi, hogy szerinte szhart sem ér. Na és pont ez amiért ő is a saját színvonala alatti munkát küldött be. Mindezzel csak a véleményét fejezi ki szerintem.

Ahogy Mondik Noémi reagált, az pedig a lehető legrosszabb volt. A videóban csak a sértést vette észre, de szerintem magára is vette, ezért vágott vissza (legalábbis megpróbálta).

És még sorolhatnám, de nem fogom, mert fölösleges. Én azt hiszem Dancsó Peti szépen megmutatta (mert ugyebár az eléggé negatív értékelés ellenére ő áll az élen). Meg szerintem elég király, hogy a nagyobb videósok közül csak neki volt mersze benevezni és leszólni az egészet... ráadásul pont a beküldött anyagban :D

2014. aug. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
15%

Kedves #3-dik válaszóló!


Azt írta, hogy Dancsó jelentkezett ebbe a műsorba, miközben a "ki mit tyúb"osok kérték fel őt. SŐT!!! Nem csak őt, hanem még számos ismert embert is! Pl. FanMadeMaker.


És miért? Hát szerinzem pont azért, hogy ennek a hülyeségnek (kimittyúb) legyen nézettsége. :D :D


Amúgy a kérdésre válaszolva: Szerintem nincs igaza, mert Dancsó Péter szándékosan készít ilyen videókat a CHXYSW2:)64 nevezetű csatotnályára (ami DAncsó Péter xD).

Szóval, ha Dancsó Péter nem ilyen videót küldöt volna be, akkor számomra már nem is Dancsó Péter stílusú lenne a videó.

2014. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Öcsém. Fekete Dani ezerszer jobban bánt a painttel mint ez az idióta és ő még értelmes dolgot is csinált. Rengetegen rajongtak az Egy Akatsukis Életéért, mégse volt ekkora egója. Pedig ő tényleg csinált valamit amivel RENGETEG embert szórakoztatott!
2014. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én mindkét fél munkásságát elismerem, de komolyan nem értem mi értelme ennek a boszorkányüldözésnek, mert be mert szólni Mondik egy híres embernek... Én bírom Dancsó videóit, de a beküldött anyag szerintem is értékelhetetlen a rajongók meg bolhából csinálnak elefántot.
2014. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!