Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan dekoráljam ki a házam...

Paci520 kérdése:

Hogyan dekoráljam ki a házam Halloweenre?

Figyelt kérdés
Tudom, még van 2 hónap addig, de 31.-én bulit fogok tartani és szeretném, ha a lehető legjobb lenne. Már vannak dekorációim, de az nem elég. A buli mottója: "szellemkastély". És ahhoz szeretném készíteni a dekoráció, de félelmetesre, és az interneten nem találok ilyesmiket, sajnos. Nektek lenne ötletetek? És program ötletek? Mert szeretnék kísértetkastélyos programokat is szervezni nekik. Pl: ijesztgetni őket, stb.
2014. aug. 28. 12:45
 1/1 anonim válasza:

Kellenek szellemek pokok pokhalo villany amit valaki egyszer leolt es sotet lesz vag valami ijesmi.de meg ojan is lehetne hogy valakivel megbeszelni hogy majd ha leoltodik a villan akkor kimegy valahova mintha eltunt volna es akkor felkapcsolodik a villany es eszreveszik hogy nincs ott.Kellesz puncs vagy valami mas szorp aminek jo ize van nem tul cukros tok lampasok.De kuldok linkeket is ezeket is megnezheted mikor nekem volt egy ilyen bulim leoltotta a baratom a villanyt aki ne volt bent a szobaba en meg kivittem egy embert nagyon bsszartak az emberek.

- [link]

- [link]

- [link]

2014. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!