Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek nemsokár...

A legjobb barátnőmnek nemsokára lesz a 14. szülinapja. Elhívtam már pár barátait. A baj az, hogy nem igazán tudom, hogy mit csináljunk. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A buli az nálunk lesz /emeletes ház/. Összesen 4-en leszünk. A programba kellene a segítségetek. Tavaly a "harlem shake"-et csináltunk, nagyon jó volt, de idén valami más kellene. Már gondoltam a filmezésre, de mindenki mást szeret és nem hinném, hogy jó program lenne. Ha van valakinek valami ötlete kérlek írjátok meg! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 28. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem mondom, hogy igyatok még 14 évesen, de később könnyebbek lesznek a szülinapi bulik, ne aggódj :D

Filmezzetek, üvegezzetek, ha jó az idő akkor napozzatok meg ilyenek, legyen bent zene meg legyenek jó nasik :)

2014. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, csinálhattok egy SPA partit. A szobában helyezz el néhány illatgyertyát, vagy füstölőt. Az egyik sarokban lehet a pedikűr-manikűr szalon, a szoba másik végében az arcfestés, smink részleg. Az ágyon pedig a masszázs. Mivel négyen lesztek, így lehet párban "dolgozni", vagyis egyikőtök a masszőr, míg a párja a maszírozott, stb.Legyen sokféle testápoló, körömlakk, sminkkészlet, hogy válogatni lehessen (dobjátok össze amitek van, vagy ami anyukátoknak van). Vegyetek finom gyümölcsöket, zabpelyhet, cornflakest, ezek lesznek az ételek a bulin + gyümölcslevek. Relaxáló, nyugtató zene szóljon és akár kis táblákat is csinálhattok, hogy hol milyen szolgáltatást lehet igénybe venni. (ezt nem muszáj, csak a hangulat miatt jobb lenne). Mikor a lányok megérkeznek, akkor adj nekik egy -egy törülköző, papucs, amit használhatnak a kezelések alatt. Jó buli az arcpakolás, ezt csinálhatjátok zöldségekből (uborka, paradicsom szeletek, + joghurt) vagy kapható már a drogériákban egy darabos kiszerelésben is tisztító arcmaszk.A hajatokat is állítsátok be, fésüljétek, divatos csatokkal díszítsétek. Egy romantikus filmet is megnézhettek. A buli végén pedig el ne maradjon a közös fotó!!! Remélem tudtam segíteni! Jó bulizást! Kölyökzsúr
2014. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mikor lesz?
2014. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!