Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Papír modell készítését...

Papír modell készítését vettem a fejembe, de egy-két dologgal egyáltalán nem vagyok tisztába. Mire is van szükségem pontosan?

Figyelt kérdés

Elkezdtem modellezni egy versenyautót 3ds max-ban. Igyekszem egyszerűre csinálni, gondolva arra, hogy valahogy azt össze kellene hajtogatnom. A modell nagyjából készen van, textúráznom kellene, majd Pepakura Designerben a vágási mintát össze kellene állítanom.


Kicsit modellt akarok csinálni, max 10cm hosszút, nem tudom milyen papír kellene pontosan hozzá, illetve keményebb papír esetében mivel nyomtathatnék, illetve ha házilag nem megoldható, hol nyomtatnak keményebb papírra?


Előtte sokat 3d modelleztem, de most máshogy kell gondolkozni, és mivel nincs tapasztalatom ebben, ezért tanácsra lenne szükségem.



2014. aug. 31. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomtatólapra simán nyomtathatsz [lehet , h most meglepődtél :D], de a nyomtatott lapot a legvégén, úgymond egy második rétegként tedd fel! Tehát először csináld meg a modellt, csak simán fehérre (vagy amiből csinálod, olyan színűre), és a végén tedd fel a nyomtatott "burkot"! :)
2014. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!