Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az új fiatal generációnak ki...

Az új fiatal generációnak ki találta ki ezeket az énekeseket, műsorokat?

Figyelt kérdés

10-en, 20-on évesekről beszélek. Inkább a 10-en évesek esnek bele.


Lady Gaga, SP, Miley Cyrus, Kesha, One Direction, stb...


Éjjel-nappal Budapest, Édes Élet, stb...


Minden fiatal tökéletesnek akar látszani, és lenézik a másikat, amiért az nem menőbb, mint ők. Éjjel-nappal Budapest követők, Miley Cyrus, akinek olyan gazdag, előkelő személy látszatát keltő filmjei vannak.


Minden fiatal ezt csinálja, anyagi helyzettől, hovatartozástól függetlenül. Szerte a kerek világon.


Ezekből a fiatal generációkból valami party girl-ek, meg modellek lesznek, mellesleg akik már 15 éves korukban elvesztik a szüzességüket.


Ha Bryan Adams, meg ehhez hasonló normálabb énekesek lennének a kedvenceik, biztos nem így viselkednének.


Éjjel-nappal Budapest 16-os karika? Mégis nézik 10-en évesek, csak szét kell nézni facebook-on a Éjjel nappal Budapest klubban.



2014. júl. 20. 22:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Meg mindegyik a menő áruházak híve, legyen az falusi is. Meg az elképzelhetetlen smiley kombináció mellett a nyavajgások.
2014. júl. 20. 22:49
 2/20 A kérdező kommentje:
Pénz, siker, pompa, csillogás, hírnév. Ez jellemző a mai fiatalokra.
2014. júl. 20. 22:52
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én véleményem a következő: Vannak az általad említett műsorok, amik azért mennek, hogy a nézőt (és főleg a fiatalabb generációt) elbutítsák, lenyomják az értelmi szintjüket. Ezek után jöhetnek a sztárocskák. Justin Bieber, Miley Cyrus, 1D stb stb. Velük el lehet adatni a divatipar legújabb húzásait. Lásd azokat a baseball sapkákat vagy hogy hívják, a különféle ruhák, más termékek. Ez az én meglátásom. Elvégre azt csak nem hiszi akárki is hogy ezeket az előadókat a művészi értékük miatt tartják :D ugyan már, hát az igényes zene meg JB az két külön univerzum :D
2014. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Te nem akarsz pénzt, sikert, pompát, hírnevet és csillogást? Az emberek nagy többsége mindig is akarja legalább ezek közül az egyiket.

Miért baj az, ha valaki nem turiból és kínaiból öltözködik? Általában a márkásabb ruháknak jobb az anyaga és jobban is néznek ki, ha valaki megteheti, miért ne tegye meg... A vidéki emberek nem akarhatnak jól kinézni? Mi köze ennek az egésznek az ember lakóhelyéhez? Vidéken az embereknek bekötött fejjel,18. századi paraszt ruhában kéne járniuk?

A mai fiatal generációban is sokan vannak, akik nem szeretik a mainstream zenéket

2014. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Na, megjött a napi "maivilág/maifiatalok/maigeneráció" kérdés. :D
2014. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem vagyok olyan, és még sokan. 13L vagyok és normális. Nem nézek olyanokat, csak South Parkot (ami jobb, mint az). Nem hallgatok olyanokat, kendvenceim: Kis csillag, Republik, Kis Pál és a borz, Punnani, Edda, egy kis külföldi: Linkin Park, Eminem, The Doors, Reimtens stb. Én ilyenekért halok. Most is doors-os pólóban vagyok, mep van roling stone-s is, és nem, nem a divat miatt. Én teljesen igazat adok Neked, nekem is van ezzel bajom, sőt, már nem is olyan jó társaság, mint pl. a 18 évesek, ők sokkal jobb fejek. Megértelek, s veled vagyok, nincsen plázás ruháim (nem a pénz miatt, eléggé tehetősek vagyunk). Még egyszer mondom egy a véleményünk, de van sok kivétel. (kevés:/). Őket ne felejsd említeni.
2014. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sajnos addigra a gyereket sem lehet pofon vágni (mert a szép szó vagyis elbeszélgetés ott már nem segít), mert addigra a gyerekvédelmi törvény is jobban szigorodik.
2014. júl. 20. 23:17
 8/20 anonim ***** válasza:

Te nem akarsz pénzt, sikert, pompát, hírnevet és csillogást? Az emberek nagy többsége mindig is akarja legalább ezek közül az egyiket.

Miért baj az, ha valaki nem turiból és kínaiból öltözködik? Általában a márkásabb ruháknak jobb az anyaga és jobban is néznek ki, ha valaki megteheti, miért ne tegye meg... A vidéki emberek nem akarhatnak jól kinézni? Mi köze ennek az egésznek az ember lakóhelyéhez? Vidéken az embereknek bekötött fejjel,18. századi paraszt ruhában kéne járniuk?

A mai fiatal generációban is sokan vannak, akik nem szeretik a mainstream zenéket. *folytatom, mert véletlenül elküldte* Directionernek lenni és szeretni Miley C-t, meg SPt mostanában már inkább kínos, mintsem menő. Amúgy Miley Cyrusnak tényleg elég sok pénze van, szóval... Másrészt én kedvelek több régebbi énekest, köztük Bryan Adamst is. A kedvenc számom tőle a Summer of '69. Gondolom tudod, hogy mire utal a szám címe. Nem, nem 1969 nyarára.... Csak a mai romlott énekesekhez és dalokhoz. ;)

Az Éjjel-Nappal Budapestet csak az agyilag 0, IQ szegény idióták nézik. Soha egyrészt nem láttam még belőle végig. Amennyit láttam az meggyőzött róla, hogy ezt max akkor tudnám elviselni, ha nagyon fáradt lennék. Amúgy az én környezetembe szinte senki nem nézi, mert ez inkább kínos, mintsem szórakoztató. Aki oedig néha belepillant ismerőseim közül, az is azt mondja, hogy azért néz bele néha, mert olyan orbitálisan baromság az egész, hogy az már majd nem szórakoztató. Lehet, hogy pár 10-11 éves nézi, de majd ők is kinővik.

Az pedig, hogy ki mikor veszíti el a szüzességét, az legyen mindenki saját problémája.

2014. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6# vagyok. Elöző, nem tudom hol laksz, de nálunk a fél iskola rajong ezekért.
2014. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6# vagyok. 8# nem tudom hol laksz, de nálunk a fél iskola rajong ezekért.
2014. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!