Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy csomó ember a közösség...

Van egy csomó ember a közösségi oldalakon pl. : iwiw, facebook, akikről tudom, hogy ők kik, látásból ismerem őket, talán egy két szót váltottunk is, de ők valószínűleg nem tudják, hogy én ki vagyok. "bejelöljem" őket ismerősnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire unatkozol,jelöld...
2010. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még azokat se jelölöm be akikkel hetente / kéthetente dumálok rendszeresen egy kocsmába/szórakozóhelyen, mert max annyit tudok róluk hogy mi a nevük , meg hogy jófejek, de máshol nem találkozom velük szval nem a haverjaim ilyen téren.
2010. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a haverjaid, előzőnek is mondom, de itt ismerősöket kell bejelölni, és ha nem is vafytok mindennapos viszonyban, attól még bejelölheted, mert ismered.
2010. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, hogy ők is szeretnének veled megismerkedni, akkor miért ne?
2010. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!