Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó dolog lenne, ha...

Nagyon bunkó dolog lenne, ha elmennék?

Figyelt kérdés

A barátnőmet pár napja hívta fel az exe, hogy jöjjön el vele meg pár haverjával bulizni. A barátnőm mondta, hogy ha előbb szólnak, akkor talán benne lenne, de így nem. Rá, negyed órára írt nekem, hogy elmennék-e vele a következő bulira. Mondtam, hogy oké. Az egy dolog, hogy házibuli lesz csupa ismeretlenekkel. A bökkenő az, hogy a barátnőm exének valami közeli barátja szervezi ezt. A barátnőm exe viszont, amikor megemlített neki a barátnőm, azt mondta, hogy semmi gond, nyugodtan menjek.


Piát természetesen viszek. :D


Szóval, ilyen ismerősnek az ismerősének a szervezésével nem lenne gond, ha elmennék?



2014. szept. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, semmi gond, akkor szerintem nem gáz, bár attól is függ, hányan lesztek. Ha csak pár közeli ismerőst hív át az illető, akkor fura, ha te is ott vagy, de ha sokan vagytok, akkor úgyis elvegyülsz. :) És jó ötlet, hogy vigyél piát, így nem "ingyenélőként" mész oda. :) Szerintem elmehetsz.
2014. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg 11 ember van meghívva, bár lehet, hogy az olyanok, mint én, nincsenek benne a konkrét eseményben. :)
2014. szept. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!