Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki vicces sztorik?

Ciki vicces sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kismillió ilyen kérdés van... De nem talállok ujjat már...

2014. szept. 23. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napokban volt, bár nem tudom mennyire vicces vagy ciki.


Valamelyik nap ülök melóhelyen, egyszerre csak begörcsöl a hasam. Egyszerre lett hasmenés és hányinger érzetem. Kb mázlim volt hogy ültem mert a földön összegörnyedtem volna pillanatok alatt. Na utána pattantam is fel és rohantam ki, de semmi nem volt így visszamentem.


Utána visszamentem, 10 perc telhetett el, de újra rámjött, ezúton sikerült is valamit produkálnom, fél óráig távol is voltam. Visszaértem full sápadtan, a lábamon alig álltam addigra már.


Na de volt harmadik felvonás. Na az volt a pillanat, hogy amíg ültem a wc-n 3/4 óráig addig megállás nélkül kakiltam. Akkor már eldöntöttem, hogy hazamegyek inkább, de a végére teljesen jobban lettem, munkaidő végéig.


Utána az volt, hogy megyek vissza és többen odajöttek és kéredzték, hogy mi van, hogy tudnak segíteni, látszik, hogy pocsékul vagyok én meg nem tudtam elmondani nekik, hogy semmi különös csak kakilnom kellett :D

2014. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a ciki az volt hogy mindenki aggódott, hogy mi van meg hogy mit tudnának segíteni közben meg annyi volt hogy kakilnom kellett és hát ezt mégsem mondhattam el bent a munkahelyen :D
2014. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én meg egyszer beletenyereltem a kutyaszarba.
2016. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!