Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó creepypasta?

Szerintetek ez jó creepypasta?

Figyelt kérdés

Sétáltam az utcán. Bementem egy kocsmába venni valamit. Mikor kijöttem láttam egy embert akit kidobnak egy kocsiból. Segítettem neki felállni majd mikor sikerült hozzám ért és meglátta, hogy csak fél keze van és az is át volt szúrva egy dárdával. Mondtam neki, hogy jöjjön el hozzám de csak ennyit mondott:

-Még ma meg kell halnom.

Szóltam, hogy ne hülyéskedjen de akkor is ugyan ezt hajtotta. Hazamentem nagyon sokkolva lefeküdtem, gondoltam, hogy biztos csak képzelődtem. Sokáig nem aludtam de feküdtem az ágyban. Egyszer csak halk kopogást hallottam. Ugyanaz a férfi volt akinek segítettem és most már ezt motyogta:

-Még ma meg kell halnunk.

Két furcsa maszkos ember bújt ki a háta mögül betettek egy zsákba és az út szélén tettek ki valahol. A félkarú ember csak annyit mondott:

Jó éjszakát. Én szóltam majd mosolyogva beugrott egy teherautó elé.


2014. szept. 27. 16:23
 1/6 Korcsika válasza:
Szerintem csak álmodtál és összekavarod a való élettel.Nekem is volt valami ilyesféle de már régebben.
2014. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam ki de mindegy.

Azért köszi szépen csak kritikákra gondoltam.

2014. okt. 15. 19:57
 3/6 BigCPfan válasza:
100%
jó történet
2015. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez szuper, de ügyelj arra hogy ne kapkodd el, és legyen benne több horror,vér,hiszen erről szól a Creepypasta...

neked ki a kedvenced?

2015. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Suicide Tunyacsáp
2015. aug. 6. 08:54
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. aug. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!