Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kezdjek neki...

Szerintetek hogy kezdjek neki egy creepypasta írásának?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a témát, de nincs semmi ötletem. Valaki tudna nekem tanácsokat adni?
2014. jan. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld, ha csak lopott ötletekből gazdálkodhatsz.
2014. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már írtam egyet-kettőt, amik saját ötletek voltak. Csak most megállt a tudomány: nincs ihlet. :\
2014. jan. 6. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, hát végülis "belejöttem és ha jön valami ötlet, akkor leírom. :)
2014. febr. 19. 14:06
 4/4 liala válasza:

1.Hogy kezdj neki:Találd ki hogy inkább viccesebbre,horrorisztikusra,meglepőre vagy stb-re szeretnéd megírni.

2.A történet:Először is a karaktereket találd ki(hányan lesznek és a nevek).Ez azért fontos hogy ne a történet leírása közben találd ki amíg elszáll az ihleted.

3.A fő történet:Vázlati pontok:Hol kezdődik,Játszódik és fejeződik be.A saját OC-et,egy meglevő cp karaktert vagy a klasszikus kísérteteket,tárgyakat vagy semleges(sztorival nem rendelkező)karaktereket használsz.

4.A mű:Ha elkezded valahol onnan ,,magától" fog folytatódni a történet,főleg ha kedvből és nem muszájból írod.


Hát én így írok sztorikat.Remélem segítettem és nem csak fárasztottalak.Ja és ha valaki vitatná ezt annak ezt üzenem:FY.


UI:Tök jó az oldalatok ^^.

2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!