Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 15 éves mit...

Szerintetek egy 15 éves mit csinálhat szabadidejében otthonülés helyett?

Figyelt kérdés
Csak mert volt már bowling, mozi, pizzázás, csak már kicsit unalmas:)
2010. jan. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Szegény :(... Semmit, de a lényeg, hogy ne legyen köze a művészethez és a kultúrához mert az ciki, és esetleg kitűnnél a többiek közül
2010. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
cigi, pia, aztán go az utcákra és flesselés 3 órán keresztül utána lehet tekerni a következő cigit :)
2010. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt vegyem sértésnek? Mert néha járok színházba.
2010. jan. 21. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Veheted
2010. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na azért senki ne várja már el, hogy egy 15éves folyton múzeumba, színházba meg tudományos konferenciákra járjon... Mielőtt leszóljuk szerencsétlen kérdezőt, nézzünk már magunkba! Kérdezőnek pedig: keress valami szakkört, képzőművészet, tudományos szakkör (csak hogy a kényszeres beszólogatóknak is jó legyen), sportolj valamit, lógj együtt a haverokkal, alapítsatok együttest, tanulj meg valami hangszeren játszani (ez még otthonra is jó elfoglaltság, jobb, mint ha egész nap a WoW előtt rohadnál :D), iratkozz be egy nyelvsuliba. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de hátha találsz köztük valami jó kiindulási alapot.
2010. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sétálj nagyokat, járj sportkörre, biciklizz, menj gördeszkázni vagy görkorizni! Vagy valami valami a haverokkal/barátnőkkel, ami csoportos foglalkozás. Nyáron kosarazni, télen szánkózni vagy korcsolyázni. Én annyi idős koromban felfedeztem a város utcáit, sokat sétáltam, vagy a boltokban őgyelegtem, és a "Segíthetek?" kérdésre csak annyit mondtam, "Szétnézek", aztán persze nem vettem semmit.
2010. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki fiatal még nem azt jelenti,hogy nem érdekli a kultúra....de tény,hogy egy tinit ezek a dolgok nem annyira kötnek le.Majd ennek is eljön az idelye...:)

Mozit sosem lehet megunni,mert mindig mást és jobbnál jobb filmeket kell nézni:)sportolni is lehet akár a haverokkal vagy valami zenei tanfolyam vagy akármyilyen tanfolyamra belehet iratkozni.Nem feltétlenül nyelv....attól függ mi érdekel.De nekem már az is kielégítő volt,ha szimplán összejöttünk a barátokkal és akkor sok őrültség pattan ki a tini fejből:)Club?az is klassz.Főleg a club zenekarok.Discot nem ajánlom egy fiatalnak sem:)

2010. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!