Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinetek valakit érdekelnéne...

Szerinetek valakit érdekelnének olyan videók amikben pl. bemutatok egy DVD-t és utána beszélek a filmről meg a szereplőkről?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem, de ez csak én vagyok.
2014. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor szerinted mi az ami jobban érdekli az embereket? pl. gameplay-ek valamilyen játékokról?
2014. okt. 4. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért, mit gondolsz, ezen témák bármelyikéhez mi olyat tudnál hozzáadni, amitől érdekessé válik mások számára, mitől lesz informatív, humoros? Egy kreatív ember egy rozsdás szögből is tud poént faragni, benned mi van meg ahhoz, hogy akár filmekről, akár játékokról tudjál úgy készíteni valamit, hogy megragadja az embert?
2014. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem játékokról ne csinálj videót, mert már nagyon sok van. És csak 1 lennél a sok közül.
2014. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!