Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Frozen mesén csak én vettem...

A Frozen mesén csak én vettem észre, hogy a Disney drasztikusan elkezdte ismét változtatni a következő generáció kialakuló értékrendjét?

Figyelt kérdés

Példák:

- már bemutatják konkrétan a halál pillanatát

- meleg férfiak láthatók a mesében

- lányként öltözködő, sminkelt férfiak magas pozíciókban

- a terek telis-tele vannak hízott nőkkel, férfiakkal (kis történelmi adalék: régen nem voltak ilyen számban kövér emberek 1:100-hoz a megfelelő táplálkozás és a környezet miatt)

- sötét árnyalatok erőltetése



2014. febr. 3. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Továbbá elég fura a mai mesefilmekben ez a sok bankos szöveg...

Továbbá még a hitelt is reklámozzák: A srác ezt mondja. "I just paid off" az-az hitelből törlesztette az árát... Nem pedig összegyűjtötte az árát majd megvette... Mintha az előző lenne a normális...

2014. febr. 3. 17:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rendkívüli. Nekik is igazodni kell a korhoz amiben élünk.
2014. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem pont fordítva tűnik...
2014. febr. 4. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És neked mi a problémád azzal, hogy a gyerekekkel elakarják fogadtatni a melegeket, hogy ne legyen annyi utálat emiatt? A többihez meg inkább nem fűzök semmit
2014. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés: lehet hogy én vagyok hülye, de nem emlékszem semmilyen meleg férfiakra, és kisminkeltekre sem, pedig kb. 3 napja néztem meg.
2014. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a sötét árnyalatok erőltetését kifejtenéd bővebben?

Nézd meg egyszer a Hófehérkét VHS-minőségben, ami nincs felújítva, na az igazán "sötét". Meg a többi Walt Disney korában készült klasszikus is. :)


És a halál pillanata melyik lenne? Ha már itt tartunk, a Szépség és a Szörnyetegben szerintem konkrétan meghal a Szörny, mielőtt visszaváltozna, de említhető pl. Ray (A hercegnő és a béka) vagy Flynn (Aranyhaj és a nagy gubanc) is.

Melyik a lányként öltözködő, sminkelt férfi magas pozícióban? Erre nem tudok rájönni.

A melegeket gondolom Oakenre értetted, bár nincs megerősítve. Ennyire erővel Jonathan Groff is meleg, ő volt Kristoff eredeti hangja. De szerintem ezzel nincsen semmi gond.

Egyébként milyen számban nem voltak kövér emberek? Én nem vettem észre változást.

2014. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melegeknél Olafra gondolsz?!:D

Bővebben fejtsd ki,léci;):D

2014. márc. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

igen. a szaunában az "uzsorásnak" férje van. csak a derekára van törölköző tekerve a 'Feleségnek.'

hát.. nem jó ez annyira :D tényleg nem

2014. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!