Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A rockerek miről szoktak...

A rockerek miről szoktak beszélgetni? úgy értem egymás között, ÉLŐBEN, nem interneten :D

Figyelt kérdés

Csak szimpla kíváncsiságból kérdezem és rockerek/metalosok válaszát várom :D

alapvetően én is rocker vagyok , bár sose mondom magamra hogy "rocker" vagy más jelzőket , mindenki azt hisz/gondol amit akar :D és ezt csak azért kérdezem , mert nem igazán vannak rocker ismerőseim ..sajnos .. és csak facebookon beszéltem pár ilyen emberrel és azért az mégis más mint személyesen :D Lány vagyok amúgy , és az érdekelne hogy ti rockerek/metalosok általában mikről szoktatok beszélni vagy mi a kedvelt téma ilyen körökben ?

sőt leginkább fiúk válasza érdekel , hogy egy lánnyal mikről szoktak beszélni ?



2014. okt. 5. 00:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a következőkről beszélgettem a haverokkal:

- VW Polo 1,4 benzines, hányas villáskulcsot vigyek az akkucseréhez (ehhez a lányok nem tudtak hozzászólni);

- Isti kutyája elleni fog, drága az állatorvos (ehhez már igen);

- Bea beteg, összeszedett valami vírust, egész éjjel hányt (ehhez is);

- Itt megjegyeztem, hogy Dio rákban halt meg, mire lehülyéztek, hogy Bea nem is rákos;

- A lányok szóba hozták, hogy a Szerelmünk lapjai mennyire jó film, mi fiúk erősen tiltakoztunk;

- Holnap el kell hozni egy használt tv-t Isti faterjától (csak akkor, ha jó lesz az új akku).


Az a lényeg, hogy a valóság 99.97 százalékában semmi különbség sincs a beszélgetések témájában attól, hogy Tarja Turunen-t tartjuk jó énekesnőnek, nem pedig Miley Cyrus-t.

2014. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A "rocker" nem egy külön fajt jelent, fogjátok már fel. A rockerek is ugyan olyan emberek, mint bárki más, csak rockot hallgatnak. Ugyanazok a témák, mint bárki másnál, ennyi. Nincs szó sírásásról, vandálozásról, stb.

Olyan kérdések bezzeg miért nincsenek, hogy "miről lehet beszélgetni jazz zene kedvelőkkel/klasszikus zene kedvelőkkel/hip-hop kedvelőkkel, stb.? Mi az a nagy formai különbség egy rocker és egy nem rocker között, hogy fel kell tenni a kérdést? Mi is emberek vagyunk, a csontvázas, halálfejes, dark cuccok ellenére is.

2014. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

No nézzük csak, miről volt mostanában szó a haverokkal:

- A Pseudomugil furcatus tartásáról

- Hogy mit érdemes Neil Gaimantől olvasni és milyen nyelven

- Honnan lehet olcsó könyvet szerezni/ki mit vett az Alexandrás akcióban

- Hallottad-e már ezt meg ezt a számot

- Hogy a Trinity Blood angol szinkronnal is vállalható, viszont az American Horror Story 3. évada elég gyenge lett és remélhetőleg a 4. ütősebb lesz

- Hogy a drága szomszédunkat kiengedték előzetesből

- Hogy borsópörköltet csak az nem tud főzni, aki nem akar

- Szerelmi gondok

- Családi gondok

- Honnan szedted a fülbevalód/nyakláncod/kabátod/valamid?

- Hogy a macsek beállított egy picit halott madárral a családi grillpartira


Totál kiábrándító, nem? :D

2014. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Arról, amiről bármelyik értelmes emberrel (meglepő módon)...
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Ugyan arról mint a többi ember. Basszus nem egy másik bolygórol jöttünk!
2014. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Rockot hallgatok, meg bármi más olyan zenét, ami minőségi, sosem mondtam magam rockernek, de mégis az áll hozzám a legközelebb. Művészeti iskolába járok. Sokan ugyanúgy vélekednek a "művészekről" mint a "rockerekről", úgy gondolják, hogy ufók vagyunk, és más bolygóról jöttünk. Ez nem így van. Teljesen ugyanolyan emberek vagyunk, mint például azok a divatmajmok, akik májliszájruszt, jásztinbíbört, vagy vándireksönt hallgatnak. Azzal a kis különbséggel, hogy más zenét tartunk jónak.

Nos...legutóbbi egymás utáni 4 grafika óránkon nem jött be a tanár.

Mi is történt...

-Mézga családot rajzoltunk a táblára, meg Doofenschmirzet és Candace-t.

-Megnéztünk egy részletet a Phineas és Ferb egyik epizódjából.

-Közben arról beszéltünk, hogy hol lehet a tanár.

-Elkezdünk zenét hallgatni a gépen.

-Elmentünk a büfébe.

-Szünetben átmentünk a másik csoporthoz, és megkérdeztük az ő tanárukat, hol van a miénk.

-Közbe megnéztük a másik csoport munkáit.

-Arra a következtetésre jutottunk a másik tanárral, hogy a miénk ma nem jött be.

-Visszaküldött minket a terembe, és azt mondta, ha bármi van, szóljunk nyugodtan neki.

-Beszélgettünk mindenféléről, és megnéztük a plafonról lógó macskás rajzot.

-Nagyon aranyos volt.

-Rájöttünk, hogy az Apple gépeken van webkamera.

-Egy órán keresztül hülye pózókba álltunk be, és torzítva is lefényképeztük magunkat.

-Majd behugyoztunk a röhögéstől.

-Ezzel elvoltunk a második órán.

-Harmadik órán elkezdtünk unatkozni.

-Beszélgettünk arról, ki milyen rágót szeret, és hogy kinek lett koszos a nadrágja.

-Óra után elmentünk ebédelni.

-Ebéd közben az egyik osztálytársunk utánozta Bud Spencert a Különben dühbejövünkből, amint énekel a kórusban.

-Levideóztuk a Kinder Pingvin csomagolását.

-Beszélgettünk a mozgókép szakosokkal.

-Visszamentünk.

-Unatkoztunk.

-Elkezdtünk szórakozni a Google fordítóval.

-Fetrengtünk az asztalon unalmunkban.

-Egyik osztálytársam fekvőtámaszozott két pad között.

-Majd visszamentünk a géphez, és még fotóztuk magunkat, és röhögtünk egy kicsit.

-Gurultunk az asztalokon, és röhögtünk.

-Majd egyik osztálytársam telefonjával fotóztuk magunkat.

-Kicsöngettek.

-Egyik osztálytársammal elmentünk sétálni.

-Megnéztünk egy szökőkutat, és egy antik boltot.

-Hazamentünk.


Szó nem volt gyilkolászásról, rémségekről, sötét, morbid dolgokról, és depresszióról. Nagyon vidámak voltunk, és jól eltöltöttük az időt beszélgetéssel, és nevetéssel. Azt tettük, amit bármi más ember tett volna.

2014. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ˇteljesen megértem amit írtál és tudtam hogy ilyen kommentek is fognak érkezni , sőt ha nem én írtam volna a kérdést , talán ugyanígy reagáltam volna :D

és igen tudom , hogy nem kölün faj , meg hogy ugyanolyanok mint bárki , csak az érdekelt, általában a zene/bandák/énekesek/kedvencek a FŐ téma, vagy pedig bármi , ami eszetekbe jut :D

és az, hogy ha először találkoztok valakivel akkor a kedvenc bandákról/énekesekről kérdezitek?

2014. okt. 5. 18:56
 8/18 A kérdező kommentje:

na jó , az előbb csak a második válaszolóhoz szóltam , de továbbolvastam a válaszokat :DD annyira tudtam hogy mindenki fel fog háborodni , és én leszek itt a főellenség és hogy biztos azt hiszem hogy a rockerek nem rendes emberek :DDDD

most elmondom : EGYÁLTALÁN NEM GONDOLOM, HOGY ŐK MÁS EMBERNEK (tekintve hogy mgamat sem tartom annak.xdd) , SZIMPLÁN CSAK AZ ÉRDEKELT HOGY A ZENE A FŐ TÉMA VAGY MINDENFÉLÉRŐL SZOKTATOK BESZÉLNI ? de ezek szerint igen :DD

2014. okt. 5. 19:02
 9/18 A kérdező kommentje:

#3 nem kiábrándító , sőt sokkal jobban érdekelne egy ilyen beszélgetés mint egy olyan tök felszínes , értelmetlen , gyerekes beszélgetés amiket a hülye páwaa osztálytársaimmal lehet folytatni :D

#6 egyáltalán nem arra gondoltam , hogy gyilkolászásról, rémségekről, vagy morbid dolgokról beszélnek :DDDD

2014. okt. 5. 19:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Okés :)
2014. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!