Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is szerettek meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szerettek meleg fiúkkal beszélgetni? Vagy egymás ölelgetni stb?

Figyelt kérdés
mert én nagyon! De nem is mindenképpen fiúkról hanem mint egy fiúval, aki más szemmel látja a világot

2013. okt. 5. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem próbáltam. Nem irtózom tőlük.
2013. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan cukik! Főleg a nálam fiatalabbak!
2013. okt. 5. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
beteg lett a világ...
2013. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon taszítanak, nem tudom hova tenni őket, számomra természetellenesen viselkednek. Ez persze csak azokra vonatkozik, akik erősítik a sztereotípiát, pl. eltúlzott gesztusok, túljátszott nőiesség, seggrázós menés, affektálás, nyávogás, stb. Akin észre sem veszem és tud normálisan viselkedni, az rendben van.
2013. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
43%
Nem és azt sem értem, hogy miért akarnak egyes lányok meleg barátot maguknak. Nem vagyok homofób, csak teljesen nonsense számomra.
2013. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azokra gondolok akiket ha meglátsz az utcán azonnal meg tudod mondani hogy meleg, csak érzékenyebb, meg ilyesmi
2013. okt. 7. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb srácot találsz nem meleg kivitelben is, csak ne használd lelki szemetesládának, mint ahogy az manapság szokás. A meleg baráttól pedig nem leszel menő. Ölelgetni szerintem a te korodban még anyukádat kellene.
2013. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!