Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egerben van képregénybolt?

Egerben van képregénybolt?

Figyelt kérdés
Ha van akkor hol? Már kerestem, de eddig még nem találtam. Előre is köszi a válaszokat!!

2014. okt. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném, hogy Budapesten kívül létezne bárhol is képregénybolt Magyarországon....max. olyan üzletek lehetnek, ahol képregényeket is árulnak (Például Libri, Alexandra könyvesboltok stb.).

Milyen képregényeket keresel pontosan?

Régi vagy új képregényt? Magyar nyelvűt vagy külföldit (angol, német francia stb.)? Manga, szuperhősös, európai eredetű képregény érdekel?

Üdv!

2014. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, Szuperhősöset keresek főleg MARVEL, lehetőleg magyar nyelvűt, mindegy hogy régi vagy új.
2014. okt. 13. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Írtam neked privát üzenetet!


Ha régebbi képregényeket keresel, akkor érdemes körülnézned elsősorban az egri antikváriumokban...tudom sok kutatással jár, s nem biztos, hogy szerencsével jársz, de megérheti az utánajárást.

Akkor ott vannak még az olyan hirdetőoldalak, mint az OLX vagy a Jófogás, na azokon is érdemes körülnézni…


Ha újabb képregényeket keresel, akkor irány az újságárus, s van 2 füzetes kiadvány…a Pókember és Marvel+.

Ha köteteket keresel, akkor meg irány egy Libri, Alexandra, Líra könyvesbolt, elég nagy készletük van manapság képregényekből, így Marvelből is…

2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!