Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátom nélkülem megy...

A barátom nélkülem megy bulizni viszont csak csajokkal. Bízom benne de mégis normális ez?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk heti egyszer találkozunk.

2014. okt. 18. 22:29
 1/1 davidusimusu ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl megszokott dolog, de ez a helyzettől függ. Vagyis arra gondolok, hogy milyen személyiség ő. Szerintem nem normális, hogy barátnője van valakinek és lányokkal indul el bulizni.. Persze valószínűleg csak a barátai,de akkor sem túl megszokott. De a mai világban viszont egyre többször látom ezt, hogy lányok vagy fiúk inkább az ellenkező neműekkel indulnak el bulizni, szórakozni. Én kicsit azért óvatos lennék, mert végül is távkapcsolatban vagytok és ez így veszélyes :) És ez a távkapcsolat még többet dob a dolgon, hogy miért is nem elfogadhatóbb a szitu. Én férfiként, ha már több lánnyal indulnék el, akkor lehet, hogy más is lenne a buli végén.
2014. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!