Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha egy faluban lakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha egy faluban lakom, akkor mégis hol ismerkedjek normális fiúkkal?

Figyelt kérdés
Itt ahol lakom nincsen kimozdulási lehetőség.
2014. szept. 25. 18:51
1 2
 1/12 ElnökÚr ***** válasza:
a szántáson
2014. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írom le, de egy faluban.
2014. szept. 25. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Közel s távol semmi nagyobb település? Nem jársz iskolába, munkába stb.? Bevásárolni hol szoktál? A kis vegyesboltban biztos nem kapsz meg mindent.


Szerintem van város a közeledben, jársz is oda, ismersz is ott szórakozási lehetőségeket, csak valamiért nem használod őket. Hogy miért, azt kell magadnak megválaszolnod.

2014. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De itt a környéken nincs szórakozási lehetőség. Most azért mert elmegyek a boltba azzal még nem fog odajönni egy fiú hozzám ismerkedni.
2014. szept. 25. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
igaz milyen sz*r ez kérdező? és még meg merik kérdezni, hogy miért vágyom Pestre...:D
2014. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert a faluban, ahol én laktam, volt kocsma, ahova a fiatalok jártak szórakozni. Igaz, én szinte sosem mentem, mert ez nem az én világom.
2014. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Vilag eletemben falun laktam.Nincs baratnom,de NEM FOGOK VAROSBA KOLTOZNI.A csajok mind oda rohannak,es eltartassak magukat egy fickoval(mindegy,hogy nez ki csak penze legyen,mellette lehet mas pasit is tartani :D)
2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én budajenöi vagyok, és pestre járok be sulizni, de az itteni vidéki újgazdag hülyegyerekek után jólesik a szerényebb és normibb viselkedésü pesti fiúk.

Sokszor szerintem a vidéki fiúk kivagyisága nyomasztóbb (főleg ha tehetősebb családból származik) mint egy egyszerübb, de nagyvárosi pasikáé.

2014. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utsó vidéki és vidéki között is óriási különbség van.
2014. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!