Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a bulizás...

Miért nem tudok a bulizás során teljesen felszabadulni?

Figyelt kérdés
Bulizáskor az zavar, hogy ha én el engedném magam tutira idétlen lenne a táncom például és ha ez mást nem is zavarna, de engem nagyon. Ha tudnék valami jól kinéző mozgást az már jobb lenne, de akkor meg az zavarna hogy valóban mindenki engem nézne. Mit csináljak?

2014. nov. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Feszengsz a tömegben, ami inkább a személyiségedre vezethető vissza (így látatlanban), mintsem a tánctudásod legyen a gond.


De ha valami mozgással mégis jobban éreznéd magad: egy buliban marhára mindegy hoz mozogsz. Igazából annyit kell tenned, hogy körülnézel ki mit csinál, ami tetszik azt elkezded utánozni (persze finoman) és kész.


Fiúként néha csapkodsz a levegőbe, mozgatod a fejed, max. egy helyben toporogsz és kb. ennyi. Lányként a csípőn szokott lenni a hangsúly.


Senki se figyel egymásra csak azért, mert táncol. Úgyis csak az néz, akinek bejössz, a többiek is azt keresik, hogy ki tetszik nekik vagy csak simán kiadják a gőzt. Tényleg felesleges komoly tánctudáson rágódni egy ilyen helyen.

2014. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiába hiszed hogy nem így van, akkor is csak a többiek véleményétől félsz.

Nekem is időbe telt amíg el tudtam magam engedni, ennek fontos része volt az hogy elfogadtam magamat.

Sok sikert, végül is nincs olyan hogy rossz tánc, ez is csak a többiek véleménye. ;)

2014. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd igyekezni fogok. :)
2014. nov. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!