Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nintendo Wii-t vagy Xbox...

Nintendo Wii-t vagy Xbox 360-at érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Melyikre vannak jobb játékok? esetleg tudnátok sorolni, valamilyen játékokat rájuk, ami nektek nagyon elnyerte a tetszéseteket? Árban melyik lenne a jobb? Meg ilyen kérdésekre keresnék választ, mert megszeretném venni valamelyiket, de nem tudom hogy melyik a jobb.

2014. nov. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a mario,zelda stb akkor egyértelműen 360
2014. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég különböző a kettő minden téren, árban is... de nézd meg milyen játékok vannak rájuk és neked melyik jön be.

https://www.youtube.com/watch?v=LWO1RB-0Edo

https://www.youtube.com/watch?v=AAaCgBWoPyw

Wii nekem partyjátékok terén vált be, szóval ha többen játszunk... Xbox-om nincs, de van ps3. Az meg akkor jó ha egyedül játszok.

2014. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm szépen.. akkor az xbox 360-nál maradok ... azon a játékok sokkal jobbak :3
2014. nov. 8. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél Wii t több és jobb játékok

Pl metroid prime 3 , metroid other m , metroid trilogy ( ezek olyanok mint a Halo csak jobb a story ) rengeteg party játék pl mario party 8 , mario party 9 , just dance , wii play stb ( xbox ra csak táncosok vannak ) ,

Legend of Zelda bármelyik mind jó ( olyan mint a Fable )

Mario kart wii , neked for Speed ( versenyzős játékok)

Sport játékok : FIFA , mario golf , mario power tenis , mario skiter stb.

Super Smash Bros Brawl ( a wii legjobb verekedős játéka jó story és több mint 30 játszható karakter IGN értékelése : 10/9,5 )

A Wii vissza felé kompatibilis tehát a gamecube játék játékokat is lejátsza ( pl Super Smash Bros Melle , Mario party 4 , Mario Kart Double Dash , Mario Dance Party , Metroid Prime 1 , Metroid Prime 2 , Wario world , Mario SunShane ) .

A wii nél ki felejtettem a Donkey Kong Countrey Returns vicces , jó zene . Csak ajánlani tudom a Wii t .

2014. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!