Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb, melyiket...

Melyik a jobb, melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
army of two the devil's cartel vagy 40th day? vagy van ilyen típusú jobb játék ezeknél? xbox 360

#játék #Xbox 360 #Army of Two #devils cartel #40th day
2014. jún. 4. 23:10
 1/4 Warren Scott ***** válasza:

Az Army of Two elég egyedi darab, hangulatos, talán az egyetlen játék ami miatt sajnálom, hogy kizárólag PCs játékokat tolok :P


Mivel van némi története is, és az élvezeti értékhez a történet is nagyban hozzáad ezért célszerű sorban haladni a részekkel.

2014. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a történet engem nem annyira érdekelne inkább az h melyiket élvezetesebb játszani. olvastam h dc ből hiányzik már ez a nagyon kooperatív mód de könnyebb az irányítás és szebb a grafika és arra lennék kíváncsi hogy melyik az érdekesebb és szerintetek fontosabb az hogy pörgős legyen vagy az hogy tényleg gondolkodni kelljen hogy lehet ketten megoldani az adott szitut. valami ilyesmire gondolok...:)
2014. jún. 5. 12:47
 3/4 ganjamanya ***** válasza:
én a 40th day-yel játszottam de PSP-n, de tulajdonképpen nagyon odavoltam érte :DD
2014. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem box-ra megvolt mind 2, és mind 2 nagyon jó volt, de a 40 days nekem mégis jobban tetszett: pörgősebb, jobb a sztorija.
2014. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!