Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a képmképminősége az...

Milyen a képmképminősége az xbox 360 slimnek régi tvn?

Figyelt kérdés
Egy régi tipusú 70cmes Lg tévénk van, 13 éves létemre sikerült végre egy év alatt annyi pénzt összeszednem, hogy tudok venni egy xbox 360 s 250gb kinectet. Egy év múlva tervezek rendes tévét venni magamnak, addigra jönne össze rá megint. Az lenne a kérdésem, hogy addig a régi tévén tudok xboxozni, illetve milyen lesz a képminősése? Előre is köszi a válaszokat. 13/L

2014. nov. 13. 12:54
 1/5 .:MaRRz:. válasza:
Nekem is egy ócska sz*r TV-m van, de már 6 éve megvagyok vele, úgyhogy mire vársz még, KOCKÚJJA!
2014. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pro tools válasza:
nekem is lg van es mar 3 eve azon tolom a boxot ugyhogy meg szep hogy jo ,am a kepminoseg nekem pont jo de ez tv fuggo
2014. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2014. nov. 16. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Le tudnatok fenykepezni jatek kozben hogy milyen a kepminoseg? Nagyon furja az oldalamat...
2014. nov. 17. 07:48
 5/5 anonim válasza:

Hát a konzoloknál nem valami jó a régi típusú tv,ez főleg játék közben az apró betűs írásoknál van ez a probléma hogy nem nagyon olvasható valamikor olvashatatlan a szöveg.

Nekem egy 80cm-es samsung tv-m van és még néha nálam is előfordul!

pl.Tomb Raider én a 120cm-es tv-ket ajánlom!

2015. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!