Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mennyi szabadidőtök van?

Nektek mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés

Minden reggel (hétköznap) fél 6 és 6 között kelek, 7kor megyek el itthonról suliba. 8,7,7,6,7 óráim vannak. Általában 3 és 4 között szoktam hazaérni.

Hétfőn amikor 8 órám van (4re érek haza), 6-7ig matek korepre is megyek, ami 2 órát (utazás miatt) vesz igénybe..

Előtte szoktam ebédelni + házikat írni, majd amikor hazaérek fél8kor, akkor ülök le tanulni másnapra,10ig biztosan tart, utána vacsorázok, fürdök és alszok, kb. 11 óra.

Szerda ugyan így van, csak angolra megyek...

Csütörtökön 3-5ig edzésen vagyok.

Pénteken 8.9.órában pedig biológia felkészítőm van. Aznap nem szoktam tanulni, itt van időm találkozni a barátaimmal...

Szombaton 10 körül szoktam felkelni, az az egy nap amikor végre kipihenem magam, minden hétvégén kitakarítom a szobámat, délután lovagolni. Este talán elmegyek valahova barátaimmal, de sokszor olyan fáradt vagyok, hogy semmihez nincs erőm.

Vasárnap mindig családi kaja van, hol nálunk, hol máshol... 11-től 2ig ki is esik az idő, délután pedig tanulok..

Így nem is tűnik zsúfoltnak, pedig én nagyon úgy érzem, hogy mégis az, a kis sportra szükségem van, azokat nem hanyagolom el, az a kikapcsolódás egy fárasztó nap után...

Kérdem én, hogy másnak hogy van mindig mindenre ideje? Hétköznap is ide-oda jár, városban van, mozizik, plázázik, isten tudja mit csinál... még sem rosszak a jegyei?!

Nem vagyok rossz tanuló, 4-es az átlagom, és nem is mondhatom azt, hogy túl lassan tanulok, mert nem igaz... de amikor egy nap van matek,magyar,dupla angol,töri,biosz,fizika és infó... hát nem hiszem, hogy elég 2 óra tanulás....

Ti hogy csináljátok?

(Tudom, lesz ez még rosszabb is főiskolán/egyetemen...)


2014. nov. 20. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
7 - 5 ig dolgozok, haza érek 6 ra 9 ig edzek, 10 kor fekszem, nekem nincs időm :)
2014. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem se
2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!