Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak erre hozzám hasonló...

Vannak erre hozzám hasonló "absztrakt" emberek (vagy csak tudnátok véleményt írni)?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik alapvetően szeretnek elvontan gondolkodni, eltérni az átlagostól és más ízlést, sőt életcélt felállítani maguknak, mint a legtöbben


Pl akiknek ehhez hasonló zenei ízlésük van (ne tekerjetek bele, mert a legjobb részeket linkeltem be YT-on):

Access to Arasaka - Nypox

[link]

Access to Arasaka - Ixion

[link]

Gridlock UH4.17

[link]

Lucidstatic - Coal Cage (Access to Arasaka Remix)

[link]

LucidStatic vs. Human Error - Vap0.r.1zed

[link]


Vagy/és szereti az absztrakt művészeteket, a moder,n elgondolkodtató, direkt torz festményeket, rajzokat, például:

[link]

[link]

[link]

(csak mert szoktam én is rajzolni, de a sajátjaim közül most nem linkeltem egyet se)


Jó dolog ha valaki ilyen? Ha direkt a divat ellen öltözik meg ilyenek? (csak mert az efféle beállítottságom miatt megszóltak már egypáran)

16/F, Győr



2014. nov. 21. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!