Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok 12 évesen?

Mit csinálhatok 12 évesen?

Figyelt kérdés
6,5 éve mazsorettezem és abba szeretném hagyni.Mit ajánlotok mire járjak ha abbahagyom?
2010. jan. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

szerintem tanulj hangszeren, vagy egy idegen nyelvet. Én is ezeket csinálom, 1 éve kezdtem el olaszt tanulni az angol mellett, és 10 éves koromtól zongorára is járok.

14/l

2010. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát már bocs, de 12 évesen roh*dt késő elkezdeni hangszerre járni, én 13 leszek nemsokára, 6 éves korom óta zongorázok, és a lányok az osztályomban szerettek volna 9-10 évesen elkezdeni hangszerre járni, de nem vették fel őket, mert ilyenkor már késő elkezdeni. Kül. is csak ősszel lehet, és ha ősszel elkezdi, mikor már 7. osztályba fog járni suliba, akkor a vele egykorúaknak az lesz az utolsó évük a zeneiskolában....

BOCS AZ OFFÉRT!

Témához visszatérve: A legtöbb sportot ilyenkor már késő elkezdeni, de én pl most ősszel kezdtem el 4 év után újra gimnasztikázni, de előtte már 1 évet jártam rá. Akkor pl én nagyon szerettem 10-11 évesen jazz balettra járni [meguntam és abbahagytam], úsztam is régebben.

De ezeket mind szerettem, egy csomó dolog van amit elkezthetsz, csak böngészd végig a sportákagat, hunyd be a szemed, és gondold végig h eltudnád-e pl hastáncosként vagy úszóként képzelni magad! :)

2010. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Én nem zeneiskolába járok, hanem magántanárhoz. nem tudtam hogy így megy a zenesuliban . Különben szerintem ha van kedve hozzá, akkor miért ne kezdhetné el most??? lehet autodidakta módon is zenélni tanulni, nem kell ahhoz zeneiskola, ha csak kedvtelésből szeretné csinálni. Én sem szeretnék egy Fischer Annie lenni...mégis jól megy. szóval egyáltalán nem késő, nyugi :)
2010. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. Persze magántanárnál biztos más a helyzet, mint zenesuliban. :)
2010. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen csak sokat kell fizetni :-) XD
2010. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sportot sem késő elkezdeni.Én most,14évesen kezdtem el kézilabdázni,előtte nem sportoltam.Persze nem leszek válogatott kézilabdázó,de jól érzem magam és mozgok is.

A hangszer ugyanígy van,azt sem késő elkezdeni.Persze nem leszel hegedűművész,de az a cél?:)


Ezen kívül:akrobatikus rock'n roll,néptánc,rengeteg sport,zene.

2010. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!