Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mit csinál szilveszterkor?

Ki mit csinál szilveszterkor?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 08:59
 1/7 anonim válasza:
PIHENÉÉÉÉÉS! A suli fáraszt,
2014. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A felhasználó ***** válasza:
52%
Lencsefőzeléket.
2014. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
:)
2014. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagy valószínűséggel egyedül fogok unatkozni.
2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Még nem dőlt el ezidáig...

A helyzet az, hogy vizsgaidőszak kellős közepén vagyok/leszek, és tanulok még most az ünnepek előtt, mint a hülye. Akkor szánok magamnak pár nap lazítást az ünnepek alattra azért. Lenne pár lehetőségem szilveszterre, mert barátnőim szervezkednek is, és több alternatívám is van, de párom egyelőre nem tűnik túl lelkesnek az ötletek hallatán, és azt mondta, legszívesebben csak velem lenn. Ez nagyon aranyos, és megmondom őszintén én sem tölteném az év utolsó napját nélküle semmi áron. Szóval egyelőre nehézkes, mert mennék bulizni szívesen, de a párommal is mindennél szívesen lennék. Meg a nagy tanulások miatt nekem nincs sok időm szervezkedni, szóval most majd kialakul.:)

2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mindennél szívesen=mindennél szívesebben. utolsó voltam
2014. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet, h én is itthon leszek haverommal, filmeket nézünk hajnalig, meg este lesz egy ingyenes New Level Empire koncert tőlünk 2 percre, arra is kimegyünk :D

Aki otthon tölti, az se szomorkodjon, ez is csak egy átlagos nap, bulizni még lehet az év 364 napján is :)

2014. dec. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!