Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit csinál Szilveszterkor?...

Ki mit csinál Szilveszterkor? Programok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 19:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű hogy azt amit tavaly A londoni utcabálon fogok mulatni majd amikor már nagyon fázunk akkor megyünk valami fedett helyre.
2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát,otthon leszek.
2012. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
otthon fogok lenni, tévézek, alszok, pihenek.
2012. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Nagy valószínűséggel a televíziós készülék előtt fogok ásítozni valami százéves Bud Spencer-Terenci Hill film előtt, vagy a még soha nem hallott-látott Markos-Nádas tréfán. Régebben, amikor még nem gondolták az emberek, hogy az új esztendőt harci zajjal kell ünnepelni, amikor még a kutyák nem kaptak idegösszeomlást a petárdáktól, akkor éjfél után sétálni indultunk. Ma ez életveszélyes művelet lenne.

Sajnos sem a karácsony, sem a Szilveszter megszokott kötelező fogásait nem tudom megemészteni sem lelkileg, sem fizikailag, így kínszenvedés lesz ez a nap.

2012. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Én? Én éjfélkor ki fogom írni, hogy Ti is nagyon várjátok már a Karácsonyt?
2012. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
négyes válaszoló: miért?
2012. okt. 22. 21:07
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Mivel nem teljes a kérdésed, a válaszom:

– mert nincs olyan társaságom, akikkel együtt szórakozhatnék;

– nincs normális műsor a tévében, csak ezerszer játszott kövületek;

– okát nem tudom, de soha, semmikor nem szeretem a bejglit, a halat, a virslit, a kocsonyát, a pezsgőt stb.

– mert idióták petárdáznak, s a tűzijátékokat sem ésszel használják.

2012. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozásomból adódóan az elmúlt 8 évben dolgoztam szilveszterkor. Mivel leépítettek és még mindig munkanélküli vagyok, családommal töltöm az évfordulót a felújított lakásunkban. /addigra talán teljesen készen leszünk :-) /
2012. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
sok sikert a felújításhoz:)
2012. okt. 23. 11:07
 10/28 Abygel90 válasza:
84%
Valószínűleg azt mint tavaly. Nálunk az albérletben egy szolid házibuli a barátokkal (10-12 fő), táncolunk, beszélgetünk, társasjátékozunk (alkoholitól az actyviti-ig bármi jöhet), éjfélkor elénekeljük a himnuszt és megnézzük a tvben a tűzijátékot, vagy a városba felsétálunk és ott nézzük a tűzijátékot. Aztán még bulizunk kicsit amíg bírjuk (általában olyan 2-3ig).
2012. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!